Výrobce převodovek TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO je česká společnost, která vyrábí různé typy převodovek. Velice rychle se dostala do povědomí zákazníků a získala si celosvětový respekt. Díky dlouhodobé působnosti a také vysoké kvalitě si ji cení i v ostatních zemích EU. V dnešní době působí na českém trhu, ale také v rámci zahraničí.

ČELNÍ PŘEVODOVKY, TOS ZNOJMO, akciová společnost

Sortiment produktů a výrobků

V oblasti vyvíjení nových technologií rozhodně nezůstáváme pozadu. Snažíme se neustále vyvíjet nové a lepší typy a pořád některé druhy zdokonalujeme a přizpůsobujeme modernějším a vyšším požadavkům našich klientů. V našem sortimentu najdete především šnekové převodovky MKT, RT/MRT, čelní převodovky MTC..EC, MTC..A, čelní převodovky TNC, kuželočelní převodovky KTM, variátory VA-B, kuželové soukolí, čelní ozubení, šnekové soukolí, hřídele a elektromotory. Společnost si zakládá na vývoji, výrobě a prodeji nejen šnekových převodovek, ale také variátorů s lamelovým řetězem, převodových skříní s čelním nebo kuželovým ozubením a v neposlední řadě zde hrají velkou roli i speciální převodovky určené pro přenos velkých krouticích momentů. Jako doplňkové vyrábíme příslušenství k obráběcím strojům a vyrábíme také strojní díly dle požadavků našich zákazníků.

Šnekové převodovky, čelní převodovky, kuželočelní převodovky a mnohé další produkty


Šnekové převodovky

Neustále se snažíme vyvíjet nové technologie. Šneková převodovka splňuje nejvyšší možné nároky. Má elegantní moderní vzhled, je spolehlivá a kvalitní. Velikosti RT/MRT30A - RT/MRT80A mají tělesa skříní, přírub a adaptérů vyrobeny ze slitin hliníku a ve standardním provedení nejsou lakovány. Velikosti RT/MRT100A - RT/MRT180A mají litinovou skříň a jsou standardně lakovány v odstínu RAL5021. Alternativně lze objednat šnekové převodovky všech velikostí v nerezovém provedení. Mají mnoho výjimečných vlastností, které jistě budou u každého zařízení přínosem. Pyšní se velkým převodovým poměrem, mají bezhlučný provoz, snesou vysokou zatížitelnost, samosvornost, další velká přednost, nízká hmotnost a snadná je i integrace do konstrukce stroje.

Šnekové převodovky a jejich užitné vlastnosti


Čelní převodovky a ostatní prvky

Čelní převodovky MTC..EC mají nové provedení. Jedná se o osvědčenou řadu, kterou jsme ještě o něco vylepšili. Nová koncepce integruje převodovou skříň s elektromotorem Siemens do jednoho kompaktního celku, který má vyšší výkonovou hustotu a také vyšší účinnost. Typ MTC..A nabízíme jako tradiční výrobce s novým designem. U této převodovky se můžete spolehnout na vysokou užitnou hodnotu a samozřejmě na dlouhodobou spolehlivost převodovky. Má nízkou hmotnost a přitom vysokou tuhost. Využít však můžete i nabídku speciálních převodovek.

Jsme známi v České republice, ale působíme i v ostatních zemích EU


Více informací naleznete na našich stránkách  https://d2.tos-znojmo.cz/

Vydáno 20.01.2018
549 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej výrobků: variátory, kuželová soukolí, čelní ozubení, šneková soukolí, hřídele a elektromotory

Výroba a prodej výrobků: variátory, kuželová soukolí, čelní ozubení, šneková soukolí, hřídele a elektromotory
TOS Znojmo je českou společností, která se velice rychle dostala do popředí a podvědomí nejenom českých zákazníků, ale také působí na rozsáhlém evropském trhu a jinde v zahraničí. Výrobky se často vyznačují vysokou kvalitou a také novějšími komponenty a modernějším provedením.

Převodovky, ozubená kola i kuželové soukolí vyrábí firma TOS Znojmo

Převodovky, ozubená kola i kuželové soukolí vyrábí firma TOS Znojmo
Strojírenská firma s dlouhou historií a tradicí, to je TOS Znojmo, která výrobu zahájila už v roce 1970. V současné době se zaměřujeme na vývoj a výrobu pohonové techniky, specializujeme se zejména na sériovou výrobu převodovek.

Správná ozubená kola vyžadují absolutní přesnost a pečlivost výroby

Správná ozubená kola vyžadují absolutní přesnost a pečlivost výroby
Při výrobě některých produktů je přesnost klíčovou podmínkou úspěchu. Takové výrobky musí vznikat za speciálních, pro ně určených, podmínek. Typickým příkladem takovýchto produktů jsou ozubená kola pro dopravníkové pásy, elektromotory či obráběcí stroje, která zkrátka musí být zhotovena zcela ...

Nejen převodovky a hřídele od TOS ZNOJMO: Navštivte strojírenský veletrh a najděte přesně to, co hledáte

Nejen převodovky a hřídele od TOS ZNOJMO: Navštivte strojírenský veletrh a najděte přesně to, co hledáte
Strojírenská výroba je velmi široká oblast, ve které se angažuje řada kvalitních, ale i méně kvalitních firem. Abyste vždy získali takový produkt, který bude spolehlivě a stoprocentně plnit svůj účel, je nutné vybrat si zavedenou a zkušenou společnost, která vám jej dodá. K tomuto účelu poskytuje ...

Ekonomicky výhodné převodovky vyráběné v ekologickém provozu

Ekonomicky výhodné převodovky vyráběné v ekologickém provozu
Pestrá nabídka společnosti TOS ZNOJMO zahrnuje ekologickou výrobu energeticky účinných pohonných systémů a doplňkového sortimentu pro strojírenskou výrobu, který vychází z individuálních požadavků zákazníků.

Energeticky účinné pohonné systémy nejvyšší kvality

Energeticky účinné pohonné systémy nejvyšší kvality
Firma TOS ZNOJMO, akciová společnost zajišťuje vlastní vývoj, výrobu a prodej energeticky účinných pohonných systémů prvotřídní kvality certifikované v roce 2012 společností TÜV CERT Praha.
PODSTRÁNKY

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky
Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky
Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky
Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TOS ZNOJMO, akciová společnost
WEBOVÁ STRÁNKA
TOS ZNOJMO, akciová společnost
d2.tos-znojmo.cz
Adresa

Adresa

Družstevní 2825/3
Znojmo 669 02

prodej@tos-znojmo.cz
+420 515 288 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha