TOS ZNOJMO, akciová společnost
Šnekové převodovky

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentůVydáno 20.01.2018
61 Zhlédnutí

Výrobce převodovek TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO je česká společnost, která vyrábí různé typy převodovek. Velice rychle se dostala do povědomí zákazníků a získala si celosvětový respekt. Díky dlouhodobé působnosti a také vysoké kvalitě si ji cení i v ostatních zemích EU. V dnešní době působí na českém trhu, ale také v rámci zahraničí.

ČELNÍ PŘEVODOVKY, TOS ZNOJMO, akciová společnost

Sortiment produktů a výrobků

V oblasti vyvíjení nových technologií rozhodně nezůstáváme pozadu. Snažíme se neustále vyvíjet nové a lepší typy a pořád některé druhy zdokonalujeme a přizpůsobujeme modernějším a vyšším požadavkům našich klientů. V našem sortimentu najdete především šnekové převodovky MKT, RT/MRT, čelní převodovky MTC..EC, MTC..A, čelní převodovky TNC, kuželočelní převodovky KTM, variátory VA-B, kuželové soukolí, čelní ozubení, šnekové soukolí, hřídele a elektromotory. Společnost si zakládá na vývoji, výrobě a prodeji nejen šnekových převodovek, ale také variátorů s lamelovým řetězem, převodových skříní s čelním nebo kuželovým ozubením a v neposlední řadě zde hrají velkou roli i speciální převodovky určené pro přenos velkých krouticích momentů. Jako doplňkové vyrábíme příslušenství k obráběcím strojům a vyrábíme také strojní díly dle požadavků našich zákazníků.

Šnekové převodovky, čelní převodovky, kuželočelní převodovky a mnohé další produkty


Šnekové převodovky

Neustále se snažíme vyvíjet nové technologie. Šneková převodovka splňuje nejvyšší možné nároky. Má elegantní moderní vzhled, je spolehlivá a kvalitní. Velikosti RT/MRT30A - RT/MRT80A mají tělesa skříní, přírub a adaptérů vyrobeny ze slitin hliníku a ve standardním provedení nejsou lakovány. Velikosti RT/MRT100A - RT/MRT180A mají litinovou skříň a jsou standardně lakovány v odstínu RAL5021. Alternativně lze objednat šnekové převodovky všech velikostí v nerezovém provedení. Mají mnoho výjimečných vlastností, které jistě budou u každého zařízení přínosem. Pyšní se velkým převodovým poměrem, mají bezhlučný provoz, snesou vysokou zatížitelnost, samosvornost, další velká přednost, nízká hmotnost a snadná je i integrace do konstrukce stroje.

Šnekové převodovky a jejich užitné vlastnosti


Čelní převodovky a ostatní prvky

Čelní převodovky MTC..EC mají nové provedení. Jedná se o osvědčenou řadu, kterou jsme ještě o něco vylepšili. Nová koncepce integruje převodovou skříň s elektromotorem Siemens do jednoho kompaktního celku, který má vyšší výkonovou hustotu a také vyšší účinnost. Typ MTC..A nabízíme jako tradiční výrobce s novým designem. U této převodovky se můžete spolehnout na vysokou užitnou hodnotu a samozřejmě na dlouhodobou spolehlivost převodovky. Má nízkou hmotnost a přitom vysokou tuhost. Využít však můžete i nabídku speciálních převodovek.

Jsme známi v České republice, ale působíme i v ostatních zemích EUVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.tos-znojmo.cz