TOS ZNOJMO, akciová společnost
Šnekové převodovky

Šnekové převodovky

Šnekové převodovky, elektropřevodovky, variátory, speciální převodové skříně

Variátory a čelní převodovky

Variátory a čelní převodovky

Pohonné systémy, mechanické variátory s lamelovým řetězem, čelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky

Speciální a kuželočelní převodovky pro přenos velkých krouticích momentůVydáno 09.03.2018
38 Zhlédnutí

Výroba a prodej výrobků: variátory, kuželová soukolí, čelní ozubení, šneková soukolí, hřídele a elektromotory

TOS Znojmo je českou společností, která se velice rychle dostala do popředí a podvědomí nejenom českých zákazníků, ale také působí na rozsáhlém evropském trhu a jinde v zahraničí. Výrobky se často vyznačují vysokou kvalitou a také novějšími komponenty a modernějším provedením.

Hřídele, TOS ZNOJMO, akciová společnost

Produkty na trhu

Jako firma se neustále snažíme zlepšovat v každém ohledu. Zajišťujeme konstrukci, výpočet, výrobu i měření kuželových soukolí s přímými i zakřivenými zuby. Tato kuželová soukolí se používají v převodových skříních, obráběcích strojích, nápravách motorových vozidel a dalších aplikacích.

Nabízíme výrobu čelních ozubených kol s přímými nebo šikmými zuby


Generální opravy

Hledáte někoho, kdo Vám provede generální opravy těchto složitých zařízení? Nemáte žádného zkušeného pracovníka a nevíte, kdo by to zvládl? Pak se spolehněte na generální opravy naší firmy. Tuto službu může využít kdokoliv. Opravy provádí vždy zkušení a odborně vyškolení pracovníci. Díky generální opravě bude stroj opět jako nový a bude v provozu po mnoho dalších let.

Zařídíme generální opravy včetně výpočtů a výkresové dokumentace


Variátory

Mechanické řetězové variátory jsou jedním ze systémů plynulých převodů, které zaujímají v náhonové technice pro přenos malých a středních výkonů přednostní postavení. Mezi další výrobky patří hřídele pro elektromotory, které se vyrábí z kulatin oceli vyšší kvality. Staňte se spokojenými zákazníky naší firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tos-znojmo.cz