Řeznictví JANUS, s. r. o.Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.

Pečené selátko, Řeznictví JANUS, s. r. o. Ostrava

Firma, která se stále snaží dodržovat klasický přístup

Naše firma je ryze českého původu. Známe místní krajové speciality, víme, co mají Češi rádi a nad čím se všichni olizují. Proto se stále snažíme dodržovat tradiční postupy při výrobě našich pečených specialit. Sortiment zboží je však daleko širší, zaměřujeme se také na výrobu masa, uzenin a ostatních masných výrobků. V této oblasti působíme po celé České republice a také na Slovensku.

Více informací o naší prodejně a objednávkách


Tradičně, hezky, česky a poctivě

Maloobchodní ale i velkoobchodní prodej není problém zajistit kdykoliv. V našem sortimentu převážně najdete škvařené sádlo, škvarky, škvarkovou pomazánku, pečené speciality, uzeniny a mnoho dalších pochutin. Pokud patříte mezi oblíbence těchto tradičních dobrot, pak jste rozhodně naším člověkem.

Navštivte naši prodejnu nebo nakupujte online s osobním odběrem v Ostravě – Petřkovicích


Pečená selata a kýty

Selata a kýty se u nás objednávají 7 dní předem. Jsme Vám kdykoliv od pondělí do soboty k dispozici. Objednávky vyřizujeme formou osobního odběru. Kuře, uzená kýta, kuřecí nebo vepřová roláda, steak, pečené koleno, pečená krůta a mnoho dalších dobrot už čeká. Hodí se pro každou příležitost, a když se příležitost nenajde, tak si ji stačí vytvořit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.reznictvijanus.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní sádlo vyrábí a po celé republice rozváží Řeznictví Janus

Kvalitní sádlo vyrábí a po celé republice rozváží Řeznictví Janus

Čisté škvařené sádlo, sádlo se škvarky, ale také škvarky a škvarkovou pomazánku vyrábí Řeznictví Janus, tradiční výrobce vepřového sádla. Sádlo rozvážíme po celé České republice a dodáváme jej velkoobchodům, velkoskladům i obchodním řetězcům, které sádlo prodávají pod svou značkou. Najdete nás také ve vlastní prodejně v Petřkovicích.

Vydáno 16.02.2016Vydáno 17.11.2017
1513 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2019