Práce s polykarbonátem, stříšky, přístřešky na auto, zastřešení bazénů a mnoho dalšího

Levně, rychle, snadno a dostupně si můžete nechat postavit přístřešek pro automobil, doladíte terasu k dokonalosti, když si necháte postavit útulný přístřešek, přes který na Vás nebude svítit sluníčko, nebo můžete z tohoto materiálu vytvořit zastřešení bazénu.

Výroba, prodej, montáž polykarbonátových desek, H&P Polykarbonáty s.r.o

Náhled do světa polykarbonátu

Polykarbonát je materiál, který patří svým původem mezi termoplastické polymery neboli termoplasty. Dobře se zpracovává zejména za tepla. Po upravení do různých tvarů má velice výhodné vlastnosti. Odolává dobře proti teplu, je pevný a odolá také proti nárazu. Hned několik výhod, proč jsou polykarbonátové prvky v dnešní době tak hojně používané.

Polykarbonát má mnohé využití, využijte také jeho výhody


Zařídíme vše, co bude potřeba

Mezi naše výrobky patří zábradlí, zastřešení bazénů, zimní zahrady, spojovací chodby, pergoly, markýzy, stání pro auto, okapy a svody, zastávky MHD a mnohé další zajímavosti. Poskytujeme také další doplňky, dřevo, spojovací materiál a široké příslušenství, díky kterému vykonáme vše, co v dané oblasti bude potřeba. Proto se můžete spolehnout, že Vám vytvoříme například krásnou zimní zahradu. Stačí nám sdělit Vaši představu.

Přístřešky, zastřešení bazénů, pergol, světelné reklamy to všechno a ještě více


Rozdělení a členění

Materiál se člení do několika typů. Jedná o polykarbonát komůrkový, u kterého si můžete vybrat odstín. Má velice nízkou hmotnost a přitom velmi dobrou optickou vlastnost. Další je typ plného polykarbonátu, desky se využívají na přístřešky. Trapézový polykarbonát se naopak hodí na zastřešení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.polykarbonaty.eu/cz/

Vydáno 17.11.2017
423 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H&P Polykarbonáty s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
H&P Polykarbonáty s.r.o
www.polykarbonaty.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ReferencePoptávka
Adresa

Adresa

Lešetínská 636/55
Ostrava - Kunčice 719 00

info@polykarbonaty.eu
+420 605 248 704


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha