MIKO Office s.r.o.Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Naše firma MIKO - Kancelářské potřeby se zaměřuje na různé kancelářské potřeby. Zejména oblíbené jsou však kovové propisky, které je možné doplnit o reklamní slogan, název firmy nebo jiný krátký popisek formou gravírování.

Reklamní kovové propisky včetně gravírování, MIKO - Kancelářské potřeby

Moderní, populární a IN

Řeknete si, že obyčejná propiska přece není ničím zajímavá, ovšem zde Vás překvapíme, protože do konečné ceny zahrnujeme také gravírování. Kovové propisky navíc dlouho vydrží. Rychle se nezničí, jsou z odolného materiálu, který je navíc praktický. Skvěle se hodí jako reklamní produkty a proto je můžete využívat hlavně tímto způsobem. Vyberte si barvičku, která se Vám nejvíce líbí. Je libo červená, zelená, modrá, černá, fialová, růžová, oranžová, stříbrná nebo šedá? Zkrátka barvičky, které jsou krásné na pohled a upoutají pozornost. Mohou odrážet barvy Vaší firmy.

Kancelářské potřeby, zejména kovové propisky s gravírováním


Originální a jedinečná reklama, která se nikdy neomrzí

Mezi základní a klasické reklamní předměty rozhodně propisky patří. Jde zřejmě o nejčastější a nejvíce využívanou věc, kterou můžete takto někomu darovat a upoutat pozornost na Vaši firmu. Navíc i tyto kovové propisky můžete u nás najít hned v několika různých provedeních. Jedná se o typy: Banzi, Alba, Orion, Premio, Pietra, Zibelo, Aula, Orion + touch, Biana. Každý typ je svým vzezřením trochu jiný a odlišně se drží v ruce. Díky této široké škále druhů si jistě vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník. Ve většině případů se vyznačuje název firmy. Pokud budete mít tento předmět za reklamní, je možné uvést název firmy, adresu nebo telefon. Můžete být originální a napsat zde slogan, krátkou větu či cokoliv dalšího.

Přečíst si můžete více informací o našich produktech a službách


Dejte na klasickou reklamu, rozhodně se vyplatí

Po své praktické stránce je propiska nejvýhodnějším produktem, který můžete jako reklamní předmět propagovat. Za velice líbivé ceny pořídíte propisky podle vlastního vkusu. Grafický návrh propisky s gravírováním provádíme zdarma a máme akční ceny na propisky. V této ceně je již zahrnuté právě gravírování. Nabízíme laserové gravírování, značení i řezání různých reklamních předmětů a dárků. Tato technologie má nekonečně možností využítí. Záleží jenom na nápadu a představivosti. Gravírovat lze také na dřevo, gumu, sklo, papír, plast, korek, barevný hliník a na další materiály. Pokud máte vlastní nápad, tak se nebojte nás kontaktovat. Gravírování lze totiž provést i na ořechy nebo ovoce. Máte vlastní představivost? Pak se nebojte ji ukázat!

Provedeme gravírování na cokoliv, tak se nebojte být nápaditíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.mikomb.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

V dnešní době málo lidí upřednostňuje osobní kontakt. Raději nakupují z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Z těchto důvodů jsme otevřeli stránky, které nabízí e-shop, kde si můžete vybírat z našeho širokého sortimentu. Všichni chápeme, že je lepší ušetřit tímto způsobem čas, je to pohodlnější a nebrání Vám velká vzdálenost na koupi kancelářských potřeb.

Vydáno 03.04.2018
Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Nakupování ve velkém nás zkrátka baví. V případě, že nakupujete kancelářské potřeby to platí dvojnásob. Jakmile jednou za čas něco objednáváme, tak se snažíme přibrat věci i do zásoby. Nakupte zboží a výrobky z akce, kterou neustále měníme, a budete mít levnější nákup o desítky korun.

Vydáno 09.03.2018
Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Udělejte si doma takovou malou dílničku na výrobu vlastních výrobků. Co k tomu budete potřebovat? Trošku námahy, přemýšlení a velkou dávku nápadů. Pokud budete mít energii a čas, pak už jenom stačí sada, která bude obsahovat ten zbytek a můžete začít tvořit. Tato sada obsahuje veškeré potřebné věci a materiály k vytvoření krásné postavičky. Hrajte si a bavte se! Ať už s dětmi nebo to můžete pojmout jako relaxaci pro dospělé.

Vydáno 20.12.2017
Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Ať už vaše děti ve škole nebo vy sami v práci, není den, kdy bychom nevyužili propisku či poznámkový blok. Značíme si schůzky do diáře, píšeme nákupní seznamy, v kanceláři často využijeme samolepicí bločky nebo šanony. Pro lidi, kteří mají rádi organizaci a přehled, jsou tito pomocníci nepostradatelní. Kancelářské potřeby vám usnadní každý den a to nejen v zaměstnání, ve škole, ale také doma. Vybrat si přesně ty vhodné pro vás můžete u firmy MIKO, pro kterou není kancelářská technika a školní potřeby rozhodně cizím slovem.

Vydáno 24.04.2015
Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.

Vydáno 13.08.2015Vydáno 21.11.2017
82 Zhlédnutí