Studijní obory Chrudim - denní studium a dálkové studium

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim Nabídka zemědělských oborů

Studijní obory Chrudim - denní studium a dálkové studium

Vzdělání na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole Chrudim

Vzdělání patří do důležité životní etapy každého člověka a obvykle to pouze základním vzděláním nekončí. Je důležitý správný výběr střední školy nebo následného studia po maturitě či vyučení, aby byl snadnější výběr zaměstnání a každý dělal to, co ho baví. Zajímavé studijní obory má pro své studenty připravené Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim.

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Jedna z nejstarších škol v Čechách

Historie školy je zapsána v dějinách již od roku 1862, kdy vznikla jako dvouletá hospodářská škola při nižší reálce. V současné době škola disponuje studiem na Střední škole zemědělské a na Vyšší odborné škole a v roce 2016 slavila VOŠ svoje 20. výročí. Jde o obory zemědělské a v případě Vyšší odborné školy studium v oblasti ekologie a životního prostředí. Jedná se v obou případech jak o možnosti denního, tak i dálkového studia.

Studijní obory na střední škole


Možnosti studia na Střední škole zemědělské

Střední škola zemědělská Chrudim má pro studenty s ukončeným základním vzděláním připravený výběr forem studia denního i večerního tedy dálkového. Jedná se o obory s délkou studia na 3 a 4 roky, v případě dálkové formy studia se jedná o obor pětiletý. Studenti si můžou vybrat obor Agropodnikání – Administrativa a právo v zemědělství a Agropodnikání – Zemědělský provoz a zemědělský učební obor Zemědělec, farmář. Studium je ukončené maturitním vysvědčením, v případě tříletého studia výučním listem.

Studijní obory na Vyšší odborné škole


Studium na Vyšší odborné škole

Vyšší odborná škola Chrudim má pro absolventy středních škol připravené zajímavé vzdělávací programy v oblasti Ekologie a životního prostředí. K dispozici je forma studia denní nebo dálková a v obou případech se jedná o tříleté studium. Studium je zakončené absolutoriem. Skvělé řešení pro ty, kteří chtějí vyšší vzdělání, ale bez vysoké školy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.szes-chrudim.cz

Vydáno 23.11.2017
442 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim Nabídka zemědělských oborů
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
www.szes-chrudim.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 842
Chrudim 537 01

crzemsk@szes-chrudim.cz
+420 469 620 363


Najdete nás také zde:

ARES
captcha