ACERA SKLO s.r.o.
Sklenářství Praha 6
Acera sklenářství Praha 6 navrhuje a vyrábí na zakázku skleněné příčky, celoskleněné dveře, skleněné schody, zábradlí a realizuje další sklenářské práce. Pracujeme rychle a odborně.

Představujeme Vám společnost ACERA SKLO s.r.o., jež působí na českém trhu už více než 20 let. Zaměřuje se zejména na zakázkovou výrobu ze skla, pro interiéry i exteriéry. Veškeré sklenářské práce jsou na klíč, včetně projektu a souvisejících služeb. Podle Vašeho přání dokážeme vyrobit skleněné příčky a celoskleněné dveře, skleněné schody nebo skleněná zábradlí. Největší devizou společnosti je její dokonalá precizní práce a individuální přístup ke všem zákazníkům. Uspokojí i ty nejnáročnější z nich!

skleněné příčky a dveře, ACERA SKLO s.r.o.

Zařizujete nový dům, byt či kancelář?

Použijte skleněné příčky, stěny, dveře, schody či zábradlí…
V případě zařazení prvků ze skla nebo zrcadel, nebudete litovat. Váš interiér se tím zvětší ,oživí a prosvětlí. V případě zájmu kontaktujte společnost ACERA SKLO s.r.o., kde Vám rádi poradí, pomohou s projektem i samotnou realizací. Uvidíte, že využití skla udělá Vaše prostory reprezentativními…
Doporučujeme zejména zařadit skleněné příčky, skleněné stěny či částečně skleněné nebo celoskleněné dveře, skleněné dveře sprchových koutů nebo celé vestavby sprch. Skleněné dveře se vyrábí posuvné na pojezdové kolejnici kotvené do skla nebo do zdi či stropu, nebo kyvné - osazené panty. Povrchová úprava může být lesklý chrom, matný chrom, broušená nerez nebo satinovaná nerez.
Rovněž zrcadlové stěny jsou pro interiéry velmi praktické už proto, že opticky zvětší velikost místností. Domy i reprezentativní byty také významně oživí skleněné schodiště a skleněná zábradlí.

Inspirovat se můžete na www.acera.cz, kde naleznete tematicky rozdělenou rozsáhlou fotogalerii.


Kde ještě můžete sklo v interiéru využít?

Další možností využití skla v interiéru jsou skleněné obklady. Ať již se jedná o obklady kuchyní sklem nebo využití skla jako obklad stěn ve Vaší koupelně. Bohaté zkušenosti má Acera také se sprchovými kouty ze skla.


A co exteriéry?

I pro venkovní prostory je sklo velmi vhodnýma pro vzhled vašeho domu i reprezentativním materiálem. Nejčastěji se realizují prosklené verandy, skleněné markýzy a pergoly a venkovní skleněné stěny a zábradlí. Jsou nejen velmi útulné, ale také praktické a při správné instalaci vysoce bezpečné. Preciznost provedení veškerých prací je pro budoucí pohodu opravdu klíčová. A právě to je doménou sklenářství Acera.


Zasklívání výloh je samozřejmostí…

Sklenářství Acera nabízí také nadstandardní služby v oblasti výměny a zasklívání výloh. V případě havárií reaguje pružně a nabízí expresní přesklívání výloh.

A pokud stále ještě nevěříte, že sklenářství Acera dokáže se sklem zázraky, zveme Vás na prohlídku referenčních projektů na stránce referenčních zakázek.

A nyní již jistě nic nebrání kontaktovat společnost

ACERA SKLO s.r.o.
Makovského 1179, Praha 6 – Řepy
tel. 257221554; 602393656
e-mail: acera@iol.cz

Referenční projektyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.acera.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost

Speciální sklenářské práce ve výškách či s vysokými požadavky na bezpečnost

Potřebujete sklenářské práce ve velkých výškách? Nebo máte vysoké požadavky na bezpečnost skla? Pak Vám doporučujeme využít služeb společnosti ACERA SKLO s.r.o z Prahy 6, která má s podobnými projekty bohaté zkušenosti. Limitní pro ni nejsou ani výška ani bezpečnostní požadavky. Nevěříte? Přesvědčí Vás reference - ať už se jedná o přesklení skel restaurace na Žižkovském vysílači, Petřínské rozhledně či vybudování nového pavilonu pro jedovaté hady v plzeňské ZOO...

Vydáno 18.06.2015
Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v domech a bytech stejně jako o prostory kancelářské, zejména v administrativním budovách. Pokud o skleněných dveřích uvažujete, je důležité obrátit se na odborníky, kteří mají s jejich výrobou zkušenosti - na firmu ACERA SKLO s.r.o. z Prahy!

Vydáno 03.05.2017
Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

Skleněné příčky, stěny a skleněné dveře od Sklenářství ACERA Praha 6 udělají Vaše prostory moderní a reprezentativní

Chcete, aby Vaše firma, dům či byt vypadali skutečně moderně a reprezentativně, přitom však za přijatelný peníz? Řešením je využití skleněných příček či stěn, popř. skleněných dveří. Tento prvek s oblibou využívají také renomovaní bytoví architekti. Není divu - precizně a kvalitně vyrobené příčky, stěny či dveře ze skla jednoznačně zvyšují dojem z každého interiéru. Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s jejich realizací dlouholeté zkušenosti.

Vydáno 18.06.2014
Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX je efektivním a zároveň estetickým řešením v celé řadě stavebních projektů. Poskytuje ochranu před úrazy a pády, proti násilnému vniknutí, snižuje následky vandalismu. Navíc může být odolné také vůči střelám a výbuchu, což je v dnešní době velmi aktuální téma. Není tedy divu, že nachází využití v celé řadě zakázek - od zasklívání výloh, výkladů a oken, až po bankovní a směnárenské přepážky. Pražské sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s realizacemi s využitím bezpečnostního skla CONNEX dlouholeté zkušenosti.

Vydáno 18.07.2016
Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže

Expresní sklenářské práce Praha aneb aby Vám rozbitá výloha nezpůsobila potíže

Dostali jste se do situace, kdy Vám nějaký vandal nebo nešťastná nehoda rozbila výlohu? Máme pro Vás řešení. Díky havarijní sklenářské službě společnosti ACERA SKLO s.r.o, která Vám zajistí kvalitní a rychlou výměnu, nebudete muset držet u Vašeho obchodu noční hlídky. Zajišťuje totiž expresní sklenářské práce po celé Praze a okolí, pro všechny typy výkladů, pro výlohy nadrozměrné i těžko dostupné...

Vydáno 10.03.2014Vydáno 21.06.2013
1980 Zhlédnutí

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné a zdrcadlové stěny, příčky a dveře

Skleněné stěny a příčky v mnoha provedeních, prosklené dveře a zrcadlové stěny

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh, nadrozměrná a bezpečnostní skla

Zasklívání výloh plaveným sklem, nadrozměrná a bezpečnostní skla, pronájem montážního systému

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Schody, střechy a světlíky z pochozího skla

Kalené a nekalené schody z pochozího skla, světlíky, pochozí prosklení střech a teras