Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Postarat se o hrob svých rodičů a blízkých? Záležitost smutná, ale patří do reálného života a proto si každý zesnulý zaslouží pěkné místo pro odpočinek, pomník i náhrobní kámen, při kterých se bude aspoň hezky vzpomínat. Vytvoření nového hrobu nebo renovaci můžete s jistotou svěřit do rukou Kamenictví Škrobánek s působením pro okres Opava.

nové hroby, renovace hrobů, Kamenictví Škrobánek

Dovoz kvalitních materiálů ze zahraničí

Kamenictví Škrobánek se sídlem v Opavě vzniklo v roce 1993. Hlavní činností firmy je výroba a renovace hrobů, kuchyňských desek, schodů, parapetů, obkladů ke krbům a dalších kvalitních kamenických prací z přírodního i umělého kamene. Firma je dovozcem kvalitních materiálů ze zahraničí a prodává také formátované i neformátované žulové desky.

Kamenictví, které má letité zkušenosti


Nové hroby a renovace původních

Díky letitým a bohatým zkušenostem Kamenictví Škrobánek si každý zákazník může zadat svůj individuální požadavek, na základě kterého vznikne nový hrob nebo se zrenovuje ten původní. Jedná se o výrobu pomníků, náhrobků, a to od těch nejjednodušších urnových až po tu nejnáročnější stavbu hrobek. Vše dle přání zákazníka a s použitím kvalitních materiálů jako je přírodní a také umělý kámen.

Kvalitní pomníky dle přání zákazníka


Výběr dekoru ze vzorníků

Kvalitní péče a plnění požadavků zákazníků spočívá také v možnosti pestrého výběru materiálů, a to s možností náhledu do vzorníků. Můžete si vybrat pro pomník, náhrobek, hrobku, kuchyň či obklad z takových možností jako například Rosa Beta, Tarn, Impala, Absolute Black, Paradiso, Red Multicolor, Steel Grey, Cambrian a moho dalších. Díky těmto službám a materiálům si zákazník může předem udělat představu a vybrat si dle skutečných vzorů. A za vším ostatním stojí kvalitní kamenická práce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamenictvi-skrobanek.cz

Vydáno 23.11.2017
1393 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu
Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.

Kvalitní a vkusný náhrobek či pomník si zaslouží každý

Kvalitní a vkusný náhrobek či pomník si zaslouží každý
Pro zesnulé už toho jako pozůstalí příliš mnoho udělat nemůžeme. Mezi poslední úkony, které jsou zároveň morální povinností každého, je pořízení kvalitního a vkusného náhrobku. V takovém případě je dobré zvolit někoho, kdo se postará o vše. Důležité je zvolit takové kamenictví, které provede ...

Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru

Přírodní nebo umělý kámen? Kamenictví Škrobánek vám vytvoří obklady na míru
Přírodní i umělý kámen patří mezi oblíbené materiály. Lze jej využít na obklady, schodiště, krby, ale třeba i kuchyňské linky. Výběr v kamenictví může být pro zákazníky někdy obtížným, ovšem nemusíte předčasně propadat panice. Společnost Kamenictví Škrobánek Opava je tu pro vás! Vybereme kámen ...
PODSTRÁNKY

Hroby z přírodního kamene

Hroby z přírodního kamene
Kamenické práce, výroba hrobů z přírodního kamene – žuly, mramoru, pískovce

Pomníky a náhrobky

Pomníky a náhrobky
Kamenické práce na zakázku, výroba pomníků a náhrobků z kamene

Kamenné výrobky

Kamenné výrobky
Zakázková kamenická výroba kuchyňských desek, schodů, parapetů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kamenictví Škrobánek Náhrobky a pomníky Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Kamenictví Škrobánek
www.kamenictvi-skrobanek.cz
Adresa

Adresa

Slezská 39/77
Opava - Malé Hoštice 747 05

skrobanek8@seznam.cz
+420 603 236 719


Najdete nás také zde:

ARES
captcha