Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.

PIVOVAR ROHOZEC, a. s.

Sláva vítězům, čest poraženým

Pochlubit se můžeme také dalším naším úspěchem. Bronzovou medaili totiž získala naše tmavá třináctka, v kategorii tmavých piv se umístila na krásném třetím místě, což je více jak slušné v tak tvrdé a hojné konkurenci. Díky tomu se stala skokanem roku 2017. Budeme doufat, že se nám nadále bude tak skvěle dařit, a proto se pořád budeme snažit vařit to nejlepší a nejchutnější pivo.

Rohozec – Pivo Českého ráje


Něco málo o naší historii

Ptáte se, odkud pochází tento krásný název našeho pivovaru? Pro někoho je to zřejmě záhadou, ale má to poměrně jednoduché vysvětlení. Tradičním způsobem se název odvodil od jiného názvu. Náš pivovar leží v Malém Rohozci. V případě, že nemáte moc v oblibě zeměpis, je to necelých sto kilometrů severovýchodně od Prahy. Není nad dobré pivo z Českého ráje.

Přečíst si můžete více informací o technologii naší výroby


Pivo jako nápoj králů

Naše pivo se vyrábí klasickou technologií, dodržujeme mnohaletou tradici našich předků. Vyznačuje se výraznou ale zároveň jemnou a decentní chutí, která přebije všechny ostatní. Nadchne, potěší jazýček a chuťové buňky. Stačí správně zkombinovat vodu, slad a chmel a výsledek je opravdu efektivní. Dostanete pivo, které je zázračné a rozhodně by před ním neohrnuli nos ani významní králové.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://pivorohozec.cz

Vydáno 23.11.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát

Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát
Změna je život, a proto jsme se i my v Pivovaru Rohozec rozhodli dát našim výrobkům novou podobu. Výsledek v podobě inovovaného loga a nových etiket je tu. Na trh se dostaly lahve vašeho oblíbeného piva s novými a přehlednějšími etiketami. Ale nebojte se, jeho lahodná chuť zůstala zachována.

Pivovar Rohozec: Už vás nebaví obligátní svařák? Zkuste pivní punč!

Pivovar Rohozec: Už vás nebaví obligátní svařák? Zkuste pivní punč!
Konzumaci piva, lahodného chmelového moku, se rádi oddáváme v průběhu celého roku. Začne-li se ale rtuť teploměru blížit k bodu mrazu nebo pod něj dokonce klesne, často se raději zahřejeme teplými nápoji. Svařené víno, vánoční punč apod. Kdo by je neznal? Skvělou variantou je ale také novinka – ...
PODSTRÁNKY

Pivo světlé, tmavé, řezané

Pivo světlé, tmavé, řezané
Pivo světlé, tmavé, řezané, novinky pivovaru Rohozec

Nealko pivo, výroba limonád s příchutí

Nealko pivo, výroba limonád s příchutí
Nealko pivo, výroba limonád a nealkoholických nápojů

Pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení

Pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení
Pivovarská pohotovost, pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PIVOVAR ROHOZEC, a.s Prodej, výroba piva a limonád Turnov
WEBOVÁ STRÁNKA
PIVOVAR ROHOZEC, a.s
www.pivniambulance.cz
Adresa

Adresa

Malý Rohozec 29
Turnov 511 01

pivorohozec@pivorohozec.cz
+420 604 787 900


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha