STROJCONSULT Litvínov s.r.o.
Povrchová ochrana kovů a betonů LitvínovPovrchová úprava kovů, sanační práce, hydroizolace staveb

Firma STROJCONSULT Litvínov s.r.o. vznikla jako sdružení fyzických osob již v roce 1990. Díky mnohaletým zkušenostem a nabývajícím znalostem vyrostla do dnešní velkolepé podoby. Efektivně působí v oblasti renovace kovů a betonů.

Povrchová úprava kovů, STROJCONSULT Litvínov s.r.o.

Obecně i konkrétně o naší firmě

V dnešní době nemusíte staré a zašlé nebo nekvalitní součásti různých zařízení vyměňovat za nové, ale stačí, když na nich provedete povrchovou úpravu a právě tomuto odvětví se plně věnujeme. Provádíme opravy a ochranu povrchů s využitím netradičních pokrokových technologií. Zajistíme veškeré práce a montáž kvalitními a odborně vyškolenými pracovníky. Naše firma je schopna opravit či zrenovovat i takové části strojů a zařízení, které jsou v mnoha provozech zbytečně nahrazovány novými díly. Nejhorší na tom je fakt, že nové díly stejně nakonec skončí podobným či úplně stejným způsobem, protože jsou často bez povrchové úpravy. Zakázky, které provádíme se týkají většiny odvětví našeho průmyslu, lékařství, energetiky, petrochemii, teplárenství a potravinářství.

Montáž, údržba, záruční i pozáručního servis a opravy


Renovace kovů a betonů

Nejčastějším je v této oblasti doplnění materiálů plastickým kovem. Často řešíme tuto problematiku, protože každý základní materiál vlivem okolností ubývá. Působí na něj vlivy z okolí a výroby. Chemie, abraze, koroze, kavitace, otěr a další vlastnosti působí na materiál a ten je potřeba následně opravit nebo renovovat. V tomto případě doporučíme aplikaci plastického kovu Belzona, který je možné dále upravovat, brousit nebo obrábět. Výhodou je velice snadná, rychlá a hlavně efektivní oprava stávajícího zařízení, aniž byste museli pořizovat nové. Mezi další významné oblasti se řadí povrchové úpravy keramickými povlaky. Zde se snažíme ochránit zařízení před dalšími úbytky materiálu a zlepšíme jeho vlastnosti. Tento typ se může aplikovat přímo na povrch. Další možností jsou otěruvzdorné materiály. Provádíme také sanaci betonových částí. Renovace betonových částí, základů strojů, poškozených podlah a dalších betonových částí provádíme pomocí materiálů, které jsou sedmkrát tvrdší než beton a úplně chemicky odolné do 24 hodin po aplikaci.

Renovace kovů a betonů


Výroba a montáž potrubí

Provádíme na základě dodané nebo námi vytvořené dokumentace výrobu spojovacího potrubí z uhlíkových, legovaných a austenitických ocelí. Zakázky se realizují již od jednoho kusu, takže často jde o kusovou výrobu, ale jsme schopni zajistit také větší technologické a náročnější celky. Provedeme také demontáž potrubního zařízení a montáž opravených či nových náhradních dílů.

Vyrobíme, namontujeme a přesně usadíme potrubí nebo provedeme renovaci strojních zařízeníVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.strojconsult.cz


Vydáno 27.11.2017
23 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2017