Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

V dnešní době málo lidí upřednostňuje osobní kontakt. Raději nakupují z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Z těchto důvodů jsme otevřeli stránky, které nabízí e-shop, kde si můžete vybírat z našeho širokého sortimentu. Všichni chápeme, že je lepší ušetřit tímto způsobem čas, je to pohodlnější a nebrání Vám velká vzdálenost na koupi kancelářských potřeb.

Kancelářské potřeby - e-shop, MIKO Office s.r.o.

Psací a kancelářské potřeby

Rozlehlá nabídka psacích potřeb, propisky, zvýrazňovače, pastelky, náplně, fixy, křídy, popisovače, reklamní propisky, ořezávátka, inkousty, gumy, mikrotužky a mnoho dalšího. Jenom v této jedné oblasti můžete najít velice širokou a rozlehlou nabídku za skvělé ceny. Využít proto můžete také našeho e-shopu a nakoupit hezky z pohodlí své kanceláře nebo domácího prostředí, aniž byste museli vstát od stolu. Vše si můžete volně prohlédnout a vybrat si právě to, co se Vám nejvíce zalíbí. Máte na to spoustu času, tak nahlédněte i do jiného odvětví než jsou jenom psací potřeby. Právě do kanceláře toho často potřebujeme nejvíce. Každá kancelář se neobejde bez běžných psacích potřeb, ale ke své činnosti potřebujeme i další vybavení. Lepidla, nůžky, spojovače, materiál pro vazbu dokumentů, ale například také baterie, korekční neboli opravné prostředky, nože, spony, fólie, barvící pásky, bločky, psací podložky, připínáčky a špendlíky, doplňky k tabulím. Jistě si z tohoto výběru vyberete právě oblíbené věci do vaší kanceláře.

Nakupujte online z pohodlí kanceláře


Papíry a sešity, archivace a třídění

Vybavíme každou kancelář od propisky až po nástěnnou tabuli. Jakékoliv kancelářské doplňky i další sortiment máme v záloze, stačí si jen vybrat. Papíry na psaní, bločky, kalendáře, sešity, obálky, tiskopisy, etikety i skicáky na psaní a kreslení. Dále máme mnoho zajímavého kancelářského vybavení, sešívačky, děrovačky, odkladače, nástěnky, tabule, laminátory, řezačky, vazače, kalkulačky, boxy, bezpečnostní tabulky nebo etiketovací kleště to všechno u nás najdete. Samozřejmostí jsou razítka a k tomu široký a rozsáhlý kompletní sortiment.

Gastro obaly, domácí potřeby a veškeré školní vybavení pro děti


Zajištění provozu kanceláře z každého hlediska

Máme věci pro kreativitu a tvoření, abyste mohli rozvíjet svého ducha pomocí barviček a modelovacích hmot, ale také u nás najdete veškeré gastro vybavení. Sáčky, jednorázové nádobí, lepicí pásky, věci do kuchyně, balící prostředky, motouzy, pytle nebo i drogerii. Hledáte spíše věci do kuchyně, drogerii nebo domácí potřeby? Pak se podívejte na široký výběr domácích potřeb. Papírové kapesníky, kuchyňské role i dárkové tašky. Vše pro potěšení a zlepšení nálady nejen v kancelářích.

Věci pro hygienu, drogerii i obalový materiál


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mikomb.cz

Vydáno 03.04.2018
49 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby
Nakupování ve velkém nás zkrátka baví. V případě, že nakupujete kancelářské potřeby to platí dvojnásob. Jakmile jednou za čas něco objednáváme, tak se snažíme přibrat věci i do zásoby. Nakupte zboží a výrobky z akce, kterou neustále měníme, a budete mít levnější nákup o desítky korun.

Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých
Udělejte si doma takovou malou dílničku na výrobu vlastních výrobků. Co k tomu budete potřebovat? Trošku námahy, přemýšlení a velkou dávku nápadů. Pokud budete mít energii a čas, pak už jenom stačí sada, která bude obsahovat ten zbytek a můžete začít tvořit. Tato sada obsahuje veškeré potřebné věci ...

Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Reklamní kovové propisky včetně gravírování
Naše firma MIKO - Kancelářské potřeby se zaměřuje na různé kancelářské potřeby. Zejména oblíbené jsou však kovové propisky, které je možné doplnit o reklamní slogan, název firmy nebo jiný krátký popisek formou gravírování.

Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok
Ať už vaše děti ve škole nebo vy sami v práci, není den, kdy bychom nevyužili propisku či poznámkový blok. Značíme si schůzky do diáře, píšeme nákupní seznamy, v kanceláři často využijeme samolepicí bločky nebo šanony. Pro lidi, kteří mají rádi organizaci a přehled, jsou tito pomocníci ...

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější
V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MIKO Office s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MIKO Office s.r.o.
www.mikomb.cz
Adresa

Adresa

1.máje 123
Moravské Budějovice 676 02

info@mikomb.cz
+420 568 420 003


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha