MIKO Office s.r.o.Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých

Udělejte si doma takovou malou dílničku na výrobu vlastních výrobků. Co k tomu budete potřebovat? Trošku námahy, přemýšlení a velkou dávku nápadů. Pokud budete mít energii a čas, pak už jenom stačí sada, která bude obsahovat ten zbytek a můžete začít tvořit. Tato sada obsahuje veškeré potřebné věci a materiály k vytvoření krásné postavičky. Hrajte si a bavte se! Ať už s dětmi nebo to můžete pojmout jako relaxaci pro dospělé.

Kreativní sady pro tvoření dětí i dospělých, MIKO Office s.r.o.

Máte fantazii a baví Vás tvoření?

Ideální příležitost pro sadu kreativního tvoření. Sada je jednotná a najdete v ní všechno, co při výrobě budete potřebovat. Zapojte fantazii, zavolejte děti ke stolu a začněte vyrábět. Užijete si spoustu zábavy a legrace. Pokud se budete držet předlohy, vytvoříte nádherné postavičky, celé třpytivé, se kterými si můžete hrát. Uvidíte, že to nebude bavit jenom děti, ale také dospělé. Vytvořit si můžete hlavní korpus a následnou postavičku si můžete sami volně dotvořit. Děti se u toho zabaví, podpoří svou kreativitu, myšlení a také zručnost. Vybírat si můžete i z dalších kreativních výrobků. Koupit zvlášť v dnešní době můžete očička, kolíčky, drátky, pěnovky, třpytivé flitry, ale také dekorační polotovary, takže na zakoupený korpus dáte akorát pár krásných ozdob a máte výtvor hotový rychle a budete z něj mít velkou radost.

Věci pro kreativní tvoření najdete v našem oddělení dekorací


Doplňky pro použití a doladění výrobku k dokonalosti

Používají se různá lepidla, filc, ale i krásné a barevné korálky, se kterými vytvoříte půvabné náramky a řetízky pro děti, ale také tím můžete ozdobit panenky i další papírové výrobky. Knoflíky, kuličky nebo lýko to je jenom výčet pár dalších kreativních drobností, které se vždy hodí mít je při ruce, když vytváříte v domácím prostředí originální a krásné dekorace, ozdoby nebo hračky a to nejenom z papíru, ale používat můžete i jiné materiály. Věcí na tvoření je opravdu mnoho, takže můžete vybírat z široké škály různých druhů výrobků a nakupovat z pohodlí domova.

Vytvoř si sám třeba krásnou panenku a dozdob si ji podle svých představ


Náš sortiment můžete nakupovat také online na e-shopu

Z pohodlí domova nebo práce si můžete nakoupit veškeré potřeby do kanceláře, psací potřeby, papíry, ale i barevné pastelky, fixy, propisky, kalendáře, děrovačky, šanony a pořadače, zvýrazňovače a spoustu dalšího. U nás najdete také širokou nabídku domácích potřeb, které se také často využívají pro kreativní tvoření. Doma je používáme běžně, ale když vezmete takovou ruličku od papíru, tak se z ní dá vytvořit spoustu krásných zvířátek, postaviček nebo dokonce ozdob. Děti si vždy vymyslí něco originálního, a proto u nás můžete nakoupit také veškeré věci na hygienu a čištění. Po pořádné zábavě je potřeba pořádně pouklízet a tak se musí umýt to lepidlo ze stolu a k tomu budete potřebovat čističe a další vybavení, jako jsou papírové utěrky a mnoho dalších produktů

Veškeré psací a kancelářské potřebyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.mikomb.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

Kancelářské potřeby všeho druhu najdete i na našem e-shopu

V dnešní době málo lidí upřednostňuje osobní kontakt. Raději nakupují z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Z těchto důvodů jsme otevřeli stránky, které nabízí e-shop, kde si můžete vybírat z našeho širokého sortimentu. Všichni chápeme, že je lepší ušetřit tímto způsobem čas, je to pohodlnější a nebrání Vám velká vzdálenost na koupi kancelářských potřeb.

Vydáno 03.04.2018
Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Využijte speciálních akcí na kancelářské potřeby

Nakupování ve velkém nás zkrátka baví. V případě, že nakupujete kancelářské potřeby to platí dvojnásob. Jakmile jednou za čas něco objednáváme, tak se snažíme přibrat věci i do zásoby. Nakupte zboží a výrobky z akce, kterou neustále měníme, a budete mít levnější nákup o desítky korun.

Vydáno 09.03.2018
Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Reklamní kovové propisky včetně gravírování

Naše firma MIKO - Kancelářské potřeby se zaměřuje na různé kancelářské potřeby. Zejména oblíbené jsou však kovové propisky, které je možné doplnit o reklamní slogan, název firmy nebo jiný krátký popisek formou gravírování.

Vydáno 21.11.2017
Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Kancelářské potřeby pomohou organizovat každý váš krok

Ať už vaše děti ve škole nebo vy sami v práci, není den, kdy bychom nevyužili propisku či poznámkový blok. Značíme si schůzky do diáře, píšeme nákupní seznamy, v kanceláři často využijeme samolepicí bločky nebo šanony. Pro lidi, kteří mají rádi organizaci a přehled, jsou tito pomocníci nepostradatelní. Kancelářské potřeby vám usnadní každý den a to nejen v zaměstnání, ve škole, ale také doma. Vybrat si přesně ty vhodné pro vás můžete u firmy MIKO, pro kterou není kancelářská technika a školní potřeby rozhodně cizím slovem.

Vydáno 24.04.2015
Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

Rozsáhlá tiskařská nabídka společnosti MIKO uspokojí i ty nejnáročnější

V dnešní době používáme počítače denně. V práci, ve škole, ale také ve volném čase. A přestože je digitalizace na vzestupu, ve velké většině případů se stále neobejdeme bez vytištěných materiálů. Vytisknout se dá všechno. To je také filozofie tiskařské společnosti MIKO, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Ať už jste firma, která chce nechat natisknout bannery, firemní hlavičkový papír nebo katalogy, či student vysoké školy, který zvažuje, kde mu vytisknou a sváží diplomovou práci.

Vydáno 13.08.2015Vydáno 20.12.2017
281 Zhlédnutí