Stavební práce Třebíč

Stavební práce zahrnují do svého oboru spoustu náročné a těžké práce, ale také mnoho informací. Znalosti jsou totiž hned druhou věcí, kterou budete potřebovat při stavbě domu, hned po svalech, které jsou první věcí, kterou do stavby domu zapojíte. Takže máme svaly a také znalosti a můžeme začít!

Rodinný domek projekt, Stavitelství Třebíč

Čím se naše firma konkrétně zabývá?

Naše stavební firma Josef Pejchal – Třebíč se specializuje na stavební činnost. Působnost firmy je rozsáhlá. Zabýváme se projektováním domů, získáváme potřebná povolení pro klienty, kreslíme a navrhujeme různá řešení, provádíme opravy, výstavby pasivních domů, dřevostaveb, zateplujeme objekty, vyměňujeme okna na dotaci, rekonstruujeme jakékoliv objekty, také stavby opravujeme, stavíme komíny, dodáváme krby a kamna, postavíme krásný rodinný krb, navrhujeme interiéry bytů, dolaďujeme domy o zajímavé detaily a stavební prvky, doporučíme i praktická řešení z hlediska úspornosti a energetické nenáročnosti, zprostředkujeme všechno kolem vytápění objektů, zajistíme tepelná čerpadla i solární systémy, opravíme koupelny a bytová jádra, řešíme problematiku čističky odpadních vod, pro obce řešíme dotace, zajímáme se o stavební systémy, navrhneme úsporné elektro panely nebo postavíme krásný pasivní dům.

Stavební firma v Třebíči


Stavíme domy lidem pro radost

Jsme firmou, která pracuje v rámci staveb s ekopanely. Dřevostavby z těchto ekopanelů jsou postavené velice rychle. Za nízké náklady můžete mít dům svých snů. Ekopanely jsou stavební desky lisované za velmi vysokých teplot a tlaků z obilné slámy bez použití pojiv, polepená jsou recyklovatelnou lepenkou. Hodí se na výstavbu všech typů rodinných domů a mají velkou výhodu, snižují náklady na výstavbu a navíc mají schopnost akumulovat teplo. Další možností je stavba pasivního nízkoenergetického domova, u kterého se zabýváme projekcí i samotnou výstavbou. Nabízíme vždy kompletní služby a stoprocentní záruku kvality a odbornosti.

Pasivní domy a dřevostavby


Domy jsou moderní a energeticky nenáročné

Proč volit právě nízkoenergetický dům? Nejen z hlediska ušetřených financí v budoucnosti, ale má to i jiné výhody. Nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu za pomocí rekuperace, netvoří se průvan, zdravé životní podmínky, žádné teplotní rozdíly v místnostech, příjemné teploty v létě i v zimě, ekologické bydlení šetrné k přírodě. Bydlení na úrovni v moderním stylu, to všechno nabídne právě nízkoenergetický dům. Kromě výstavby domů se zabýváme také výstavbou krbů a kamen. Máte chalupu a chcete si do ní pořídit krásná a velká kachlová kamna? Nebo naopak volíte modernější alternativu? Jsme na to odborníci a velice rádi budeme s klienty spolupracovat.

Postavíme krby a kamna


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pejchal.cz

Vydáno 03.04.2018
55 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rekonstrukce domů v regionu Třebíč

Rekonstrukce domů v regionu Třebíč
Hledáte možnost jak opravit svůj dům? Čekají Vás těžké a náročné práce a nechcete se do toho pouštět sami? Neznáte patřičné odborné věci a raději byste to v klidu chtěli přenechat stavební firmě? Pak si můžete vybrat tu naší, stavební firmu Josef Pejchal, která působí v oblasti Třebíče.

Nízkoenergetické a pasivní domy jsou investicí, která se vyplatí

Nízkoenergetické a pasivní domy jsou investicí, která se vyplatí
Investujte do toho nejcennějšího co máte - do zdraví, a vyberte si jeden z nízkoenergetických či pasivních domů, které se v posledních letech těší stále větší oblibě. A není se vůbec čemu divit. Tyto domy seženete za velmi přijatelné ceny, mají nízké náklady na vytápění a jsou šetrné k přírodě.
PODSTRÁNKY

Výstavba rodinných domů, stavební práce

Výstavba rodinných domů, stavební práce
Stavba rodinných domů pomocí ekopanelů a systému MEDMAX, úsporné a ekologické stavby

Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství

Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství
Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství, veškeré typy vytápění, realizace nových koupelen a opravy bytových jader

Pasivní nízkoenergetické domy

Pasivní nízkoenergetické domy
Pasivní nízkoenergetické domy, kvalitní zateplení a použití efektivních systémů šetří Vaše peníze
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stavitelství Josef Pejchal
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavitelství
www.pejchal.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 203/21
Třebíč 674 01

josef@pejchal.cz
+420 777 760 735


Najdete nás také zde:

ARES
captcha