Stavitelství
Josef Pejchal
Výstavba rodinných domů, stavební práce

Výstavba rodinných domů, stavební práce

Stavba rodinných domů pomocí ekopanelů a systému MEDMAX, úsporné a ekologické stavby

Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství

Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství

Vodoinstalace, plynoinstalace a topenářství, veškeré typy vytápění, realizace nových koupelen a opravy bytových jader

Pasivní nízkoenergetické domy

Pasivní nízkoenergetické domy

Pasivní nízkoenergetické domy, kvalitní zateplení a použití efektivních systémů šetří Vaše penízeVydáno 09.03.2018
26 Zhlédnutí

Rekonstrukce domů v regionu Třebíč

Hledáte možnost jak opravit svůj dům? Čekají Vás těžké a náročné práce a nechcete se do toho pouštět sami? Neznáte patřičné odborné věci a raději byste to v klidu chtěli přenechat stavební firmě? Pak si můžete vybrat tu naší, stavební firmu Josef Pejchal, která působí v oblasti Třebíče.

Zateplení fasády, Stavitelství Třebíč

Rekonstrukce objektů a opravy

Pro některé z nás je těžké pustit se do opravy nebo rekonstrukce domu. Pro jiné, například pro nás, je to zábava a práce, kterou vykonáváme rádi a také je to za námi vidět. Velice rádi provedeme jak návrh interiéru, vymyslíme různá moderní řešení, tak i následně celou rekonstrukci domova. Stavíme také komíny a krby.

Rekonstrukce rodinných domů


Realizujeme různé rekonstrukce

Ať jde o podkroví, střechu, celý rodinný dům, starší domek, panelový dům nebo interiér, vždy se na naši práci můžete spolehnout. Práce probíhají přesně, rychle a bez zbytečných prodlev nebo problémů. Samozřejmě vždy dle dohody a po schválení. Interiér sjednotíme, vyladíme do posledních detailů a navrhneme moderní zařízení.

Designové návrhy interiérů


Stavební část - exteriér

Myslíte si, že máte doma místnost, se kterou se toho nedá moc dělat? Nechejte někoho jiného, aby se na to podíval úplně z jiného pohledu. Řešíme stavby objektivně, navrhneme i oplocení, zahradu, vyrobíme kvalitní koupelnový nábytek nebo jiný nábytek na míru, který přesně bude sedět do atypického prostoru.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pejchal.cz