Vodoinstalatérské a topenářské práce v regionu Třebíč

Každá stavba, rekonstrukce i opravy přinášejí spoustu práce, při které každý uvítá profesionální služby. Při každé stavbě či rekonstrukci se kompletně zařizuje nejen elektroinstalace, ale také vodovody, kanalizace, topení, atd. A když chcete kompletní servis a ke všemu profesionální, tak s firmou VESAS s.r.o., která provozuje svojí činnost v regionu Třebíč.

Vodoinstalatérské a topenářské práce, VESAS s.r.o.

Stavební firma s kompletním servisem

Firma VESAS s.r.o. se sídlem v Třebíči vznikla v roce 1990. Činnost firmy je rozdělena na tři základní střediska, a sice hlavní stavební činnost, tedy realizace staveb a rekonstrukcí od rodinných domů až po průmyslové budovy, přidružená stavební činnost, tedy vytápění, vodovody, kanalizace, plynovody a projekce instalací. Součásti činnosti je také zateplování fasád, krovů i půd. Od roku 2004 byl zahájený také prodej krbových kamen.

Profesionální jednání a vstřícnost k zákazníkům


Instalace vodovodu, kanalizace, vytápění

Svoje dlouholeté zkušenosti firma vkládá také do oddělení instalace a projekce. Oblast, ve které disponuje nejen zkušenostmi, ale také značnou výrobní kapacitou a profesionálními projektanty. Firma se podílela například na kompletní plynofikaci okresu Třebíč, na rekonstrukci kotelen nebo vytápění kostelů. Zajišťuje veškerou instalaci vody, kanalizace, topení a plynu a to na základě spolupráce s řadou stavebních firem. Při návrzích instalace pracuje firma s nejmodernější výpočetní a grafickou technikou a to samé platí i při samotné realizaci, kterou podporuje kvalifikovaný personál a moderní technologie.

Vytápění, voda, kanalizace, plyn


Kompletní vnitřní instalace

Díky širokému portfoliu služeb se firma postará o kompletní vnitřní instalace vody, kanalizace, topení i plynu. V případě vytápění jde o služby v podobě rekonstrukce kotelen, podlahového vytápění, ústředního vytápění, teplovzdušného vytápění, solárního ohřevu, vytápění kostelů a mnoho dalšího.

Filozofie poslání naší firmy je shrnuta do několika slov:
OCHOTA – VSTŘÍCNOST – KVALITA – SPLNĚNÁ PŘÁNÍ


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vesas.cz

Vydáno 17.12.2017
65 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební firma v regionu Třebíč

Stavební firma v regionu Třebíč
Projektování, instalace, zateplování, klasické stavební práce, prodej stavebnin, výstavba krbových kamen nebo stavba novostavby, to všechno jsou služby, které každý den zahrnujeme do naší práce. Naše stavební firma Vesas s.r.o., působí v oblasti Třebíče. Zaměřujeme se na bytovou výstavbu a ...
PODSTRÁNKY

Stavební činnost

Stavební činnost
Stavební činnost, stavba rodinných domů a průmyslových objektů, rekonstrukce domů a bytů

Vodoinstalace, topenářství a plyn

Vodoinstalace, topenářství a plyn
Realizace všech druhů vytápění, kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Zateplení fasád

Zateplení fasád
Zateplení půd, krovů a fasád, efektivní způsob úspory peněz u rodinných, bytových i panelových domů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VESAS s.r.o. stavební firma
WEBOVÁ STRÁNKA
VESAS s.r.o.
www.vesas.cz
Adresa

Adresa

Cyrilometodějská 43/20
Třebíč 674 01

bobekpetr@vesas.cz
+420 777 650 200


Najdete nás také zde:

ARES
captcha