A-ROYAL Service s.r.o.
Ostraha objektů a ochrana osob Praha
Ochrana majetku, úklidové služby, kamerové systémy

Chráníte dostatečně svůj majetek? Střežení objektů kamerovými systémy je výhodné, ale ne vždy se najde pachatel, proto jsou zde i jiné možnosti, které můžete využít. V případě, že máte o toto téma nadále zájem, veškeré služby Vám zprostředkuje společnost A-ROYAL Service s.r.o.

Elektronický zabezpečovací systém, ochrana majetku, kamerové systémy, A-ROYAL Service s.r.o.

Klasické služby i výjimečné vedlejší práce

Dnešní doba moc nepřispívá k tomu, abychom se nebáli a neměli strach jak o vlastní bezpečí, tak o bezpečnost našeho majetku. Nejčastěji jde o firmy, které nechávají hlídat a střežit své firemní objekty. Ostraha objektů je proto jedním z nejčastějších služeb, které vykonáváme. Mezi další se řadí pult centralizované ochrany, ale také úklidové služby nebo kamerové systémy. Do výjimečnějších prací zahrnujeme například natáčení a to formou dronů, také fotografování nebo inspekční práce.

Spolehněte se na služby profesionálů


Ochrana majetku

V dnešním světě zkrátka nemůžeme lidem věřit, je to smutná skutečnost, kterou ovšem musíme respektovat a proto je nejlepší nepodceňovat náhodu a připravit se dopředu. Po světě chodí různé existence a pochybní lidé a nikdy zkrátka nevíte, co se může přihodit. V oblasti zabezpečení nabízíme kompletní a ucelené služby.

Ochrana movitého i nemovitého majetku


Zajistíme elektronický zabezpečovací systém klientovi na míru a dle požadavků

Ochrana osob, majetku, ale i další služby patří k naší práci. Řešíme protipožární ochranu, bezpečnost, hygienu a zdraví při práci, narušování životního prostředí, mimořádné události, kamerové systémy ale i úklid budov a spolupracujeme se složkami záchranného integrovaného systému.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.a-royal.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


ROYAL HUNT: Lovecké potřeby, střelivo i úprava zbraní

ROYAL HUNT: Lovecké potřeby, střelivo i úprava zbraní

Hledáte obchod, kde byste pořídili lovecké potřeby, zbraně, střelivo i veškeré příslušenství a různé doplňky? Pak neváhejte a navštivte kamennou prodejnu ROYAL HUNT rodinné firmy A-ROYAL Service s.r.o.. Od roku 1999 se zabýváme ochranou osob a majetku, naše působení na trhu jsme rozšířili také o rodinnou tradici v myslivosti a zálibě ve zbraních i střelbě.

Vydáno 21.10.2016Vydáno 01.12.2017
51 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018

Ostraha objektů, úklidové služby

Ostraha objektů, úklidové služby

Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Lovecké potřeby

Lovecké potřeby

Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis