Výrobce a dodavatel velkoobjemových vaků – Big-Bag

Velkoobjemové vaky neboli Big-Bag patří k univerzálním kontejnerovým vakům, které jsou zhotovené z flexibilních materiálů, jako jsou UV-stabilizované polypropylenové tkaniny a fólie. Jejich využití splňuje účel především v oblasti různých odvětví průmyslu a také v zemědělství, kde slouží pro snadnější manipulaci, převoz a skladování materiálů i nebezpečného charakteru. O naplnění vašich požadavků a o výrobu a prodej velkoobjemových vaků se postará firma Bohemia Bag s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Prodej velkoobjemových vaků, Bohemia Bag s.r.o.

Osvědčené a vysoce kvalitní Big-Bagy

Společnost Bohemia Bag s.r.o. je výrobcem a dodavatelem velkoobjemových vaků určených pro průmysl a zemědělství. Kromě samotné výroby a prodeje Big-Bagy také vykupuje a čistí. Hlavní produkcí firmy jsou vaky standardní, tvarově stálé a speciální. Jedná se o osvědčenou a vysokou kvalitu, díky které je možné v nich skladovat různé materiály jako například hnojiva, krmiva, chemikálie, soli, ale také třeba cement, kovy a mnoho dalšího. Sortiment je přizpůsobený požadavkům zákazníka, což znamená, že výběr je možný nejen dle typu vaků a charakteru samotného obsahu, ale také dle rozměrů, objemu či nosnosti.

Velkoobjemové vaky se postarají o vaše materiály


Přeprava a skladování různých druhů materiálů

Velkoobjemové vaky ( Big-Bags) slouží jako průmyslové obaly, kontejnery, které dokážou přenášet a skladovat velké množství materiálů a především v sypké formě. Jsou charakteristické odolností vůči vlhkosti a dalším vlivům a jejich využívání zajišťuje, kromě jiného, také jistotu ochrany proti ztrátám materiálů při převozech a další manipulaci. Výběr vhodného řešení závisí vždy na charakteru materiálů a také na specifických požadavcích zákazníka. Ze sortimentu firmy Bohemia Bag s.r.o. si můžete vybrat typy standardní, tvarově stálé a speciální. Dalšími detaily pro výběr jsou také typy zavěšení, velikost a objem, způsob naplňování a vyprazdňování. Způsob zavěšení je možné si vybrat ve dvou variantách a to pomocí hranových pásů nebo rohových. Vzhledem k tomu, že k plnění a vyprazdňování se používá mnoho systémů, tak i Big-Bagy umožňují různé kombinace jako například otevřený vršek, vršek se zástěrou, víko s násypným ventilem, ploché dno, dno s vyprazdňovacím ventilem, atd. Dále je přizpůsobitelný také způsob těsnění a opět dle charakteru obsahu, pro který budou vaky používány. Můžete využít utěsnění propouštějící vzduch, tedy prodyšné, prachotěsné a superprachotěsné s těsnícím švem nebo s polyethylenovou vnitřní fólií pro hygroskopickou náplň. Dodání Big-Bags je možné různou formou balení, a sice od 75 až do 200 kusů co záleží hlavně na velikosti samotných vaků. Samotný převoz probíhá na skládatelných paletách a vaky jsou zabalené v obale, aby byly zajištěné proti vnějším vlivům jako třeba počasí.

Pořiďte si Big-Bags dle vašich požadavků


Standardní, tvarově stálé i speciální

Firma se snaží sortiment velkoobjemových vaků přizpůsobit požadavkům zákazníka tak, aby jejich výhody mohl využít každý. Umožňují výběr nejen v libovolném provedení, ale také různé velikosti a uskladnění různých druhů materiálů včetně nebezpečných. Takže běžný standard nebo tvarově stálé vaky (Q-Bagy), které i po naplnění materiálem zůstanou čtvercové či pravoúhlé díky vnitřní výztuži. Tento způsob skladování dokonce ušetří až 30% nákladů. A nakonec speciální, které umožní převoz a skladování i velice nebezpečných materiálů. Jedná se o vaky vodivé a izolující a také s UN registrací. Další výhodou je možnost potištění vaků a to dokonce ze všech stran a v čtyřbarevném provedení.

Na velký obsah jedině velkoobjemové vaky


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bohemiabag.cz

Vydáno 09.03.2018
395 Zhlédnutí
Topováno 14.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů

Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů
Kdo pracuje v zemědělství nebo v nějakém průmyslovém odvětví, tak se často setkává s různým materiálem, který je potřebné bezpečně a kvalitně přepravit nebo uskladnit. A v mnoha případech se jedná i o materiály, které můžou být nebezpečné. Pro všechny zmíněné účely jsou vhodným řešením kvalitní ...
PODSTRÁNKY

BIG BAG výroba, prodej

BIG BAG výroba, prodej
BIG BAGy, standardní vaky, velkoobjemové a speciální vaky – výroba a prodej

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky
Velkoobjemové vaky, BIG BAGy - kontejnerové vaky, Q-BAGy tvarově stálé

Speciální vaky

Speciální vaky
Vodivé a izolující vaky, BIG BAGy pro přepravu nebezpečných nákladů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bohemia Bag s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Bohemia Bag s.r.o.
bohemiabag.cz
Adresa

Adresa

U Traktorky 355/10
Znojmo - Oblekovice 671 81

info@bohemiabag.cz
+420 515 227 967


Najdete nás také zde:

ARES
captcha