Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů

Kdo pracuje v zemědělství nebo v nějakém průmyslovém odvětví, tak se často setkává s různým materiálem, který je potřebné bezpečně a kvalitně přepravit nebo uskladnit. A v mnoha případech se jedná i o materiály, které můžou být nebezpečné. Pro všechny zmíněné účely jsou vhodným řešením kvalitní velkoobjemové vaky i speciální, které pro vás vyrobí a dodá firma Bohemia Bag s.r.o., Znojmo.

Speciální BIG-BAGY, víko s násypným ventilem, Bohemia Bag s.r.o.

Velkoobjemové vaky pro různé druhy materiálů

Firma Bohemia Bag s.r.o. je výrobcem a dodavatelem velkoobjemových vaků určených nejen pro průmysl, ale i zemědělství. K hlavní produkci společnosti patří Big-Bagy standardní, tvarově stálé a také speciální, které jsou určené hlavně pro nebezpečný náklad. Jedná se o osvědčené produkty vysoké kvality, které se následně používají pro přepravu a skladování hnojiv, solí, chemikálií, plastikových granulátů, potravin, krmiv, toxických odpadů, cementu, minerálů, kovů, atd. Kromě výroby a prodeje firma velkoobjemové vaky také vykupuje a čistí.

Speciální Big-Bagy


Speciální vaky pro nebezpečný náklad

Kromě standardních a tvarově stálých vaků firma vyrábí a dodává také vaky neboli Big-Bagy speciální. Jejich využití je určené pro přepravu nebo následné skladování převážně nebezpečného obsahu. Jedná se například o nebezpečný náklad třídy II + III/Y, Z a pro tento obsah mohou být použité pouze Big-Bagy, které vyhovují směrnicím UN, což znamená pádový test, tlaková zkouška, atd. a které jsou zaregistrované. Výroba speciálních velkoobjemových vaků je přísně kontrolována nezávislými kontrolními institucemi a takový BIG-BAG disponuje natištěným odpovídajícím registračním číslem.

Velkoobjemové vaky všech druhů


Speciální BIG-BAGY typu B, C

Při manipulaci s nebezpečným obsahem vaků se počítá také s třením, které může způsobit statický výboj a ten může v nekontrolované podobě způsobit u takového nákladu i výbuch. Proto jsou speciální big-bagy vyrobené ve verzích elektricky vodivé typu C a izolující před elektrickým proudem typu B. V případě typu C jsou k dispozici varianty z několikavrstvé tkaniny, která má vetkané vodivé pásy a Big-Bagy z tkanin, folií a přízí s vodivým nánosem. Typ B je určený pro materiály, které se dokážou staticky nabíjet jen lehce.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bohemiabag.cz

Vydáno 03.04.2018
111 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výrobce a dodavatel velkoobjemových vaků – Big-Bag

Výrobce a dodavatel velkoobjemových vaků – Big-Bag
Velkoobjemové vaky neboli Big-Bag patří k univerzálním kontejnerovým vakům, které jsou zhotovené z flexibilních materiálů, jako jsou UV-stabilizované polypropylenové tkaniny a fólie. Jejich využití splňuje účel především v oblasti různých odvětví průmyslu a také v zemědělství, kde slouží pro ...
PODSTRÁNKY

BIG BAG výroba, prodej

BIG BAG výroba, prodej
BIG BAGy, standardní vaky, velkoobjemové a speciální vaky – výroba a prodej

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky
Velkoobjemové vaky, BIG BAGy - kontejnerové vaky, Q-BAGy tvarově stálé

Speciální vaky

Speciální vaky
Vodivé a izolující vaky, BIG BAGy pro přepravu nebezpečných nákladů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bohemia Bag s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Bohemia Bag s.r.o.
bohemiabag.cz
Adresa

Adresa

U Traktorky 355/10
Znojmo - Oblekovice 671 81

info@bohemiabag.cz
+420 515 227 967


Najdete nás také zde:

ARES
captcha