Bohemia Bag s.r.o.
Výroba a dodávka speciálních velkoobjemových Big-Bagů

Kdo pracuje v zemědělství nebo v nějakém průmyslovém odvětví, tak se často setkává s různým materiálem, který je potřebné bezpečně a kvalitně přepravit nebo uskladnit. A v mnoha případech se jedná i o materiály, které můžou být nebezpečné. Pro všechny zmíněné účely jsou vhodným řešením kvalitní velkoobjemové vaky i speciální, které pro vás vyrobí a dodá firma Bohemia Bag s.r.o., Znojmo.

Speciální BIG-BAGY, víko s násypným ventilem, Bohemia Bag s.r.o.

Velkoobjemové vaky pro různé druhy materiálů

Firma Bohemia Bag s.r.o. je výrobcem a dodavatelem velkoobjemových vaků určených nejen pro průmysl, ale i zemědělství. K hlavní produkci společnosti patří Big-Bagy standardní, tvarově stálé a také speciální, které jsou určené hlavně pro nebezpečný náklad. Jedná se o osvědčené produkty vysoké kvality, které se následně používají pro přepravu a skladování hnojiv, solí, chemikálií, plastikových granulátů, potravin, krmiv, toxických odpadů, cementu, minerálů, kovů, atd. Kromě výroby a prodeje firma velkoobjemové vaky také vykupuje a čistí.

Speciální Big-Bagy


Speciální vaky pro nebezpečný náklad

Kromě standardních a tvarově stálých vaků firma vyrábí a dodává také vaky neboli Big-Bagy speciální. Jejich využití je určené pro přepravu nebo následné skladování převážně nebezpečného obsahu. Jedná se například o nebezpečný náklad třídy II + III/Y, Z a pro tento obsah mohou být použité pouze Big-Bagy, které vyhovují směrnicím UN, což znamená pádový test, tlaková zkouška, atd. a které jsou zaregistrované. Výroba speciálních velkoobjemových vaků je přísně kontrolována nezávislými kontrolními institucemi a takový BIG-BAG disponuje natištěným odpovídajícím registračním číslem.

Velkoobjemové vaky všech druhů


Speciální BIG-BAGY typu B, C

Při manipulaci s nebezpečným obsahem vaků se počítá také s třením, které může způsobit statický výboj a ten může v nekontrolované podobě způsobit u takového nákladu i výbuch. Proto jsou speciální big-bagy vyrobené ve verzích elektricky vodivé typu C a izolující před elektrickým proudem typu B. V případě typu C jsou k dispozici varianty z několikavrstvé tkaniny, která má vetkané vodivé pásy a Big-Bagy z tkanin, folií a přízí s vodivým nánosem. Typ B je určený pro materiály, které se dokážou staticky nabíjet jen lehce.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bohemiabag.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobce a dodavatel velkoobjemových vaků – Big-Bag

Výrobce a dodavatel velkoobjemových vaků – Big-Bag

Velkoobjemové vaky neboli Big-Bag patří k univerzálním kontejnerovým vakům, které jsou zhotovené z flexibilních materiálů, jako jsou UV-stabilizované polypropylenové tkaniny a fólie. Jejich využití splňuje účel především v oblasti různých odvětví průmyslu a také v zemědělství, kde slouží pro snadnější manipulaci, převoz a skladování materiálů i nebezpečného charakteru. O naplnění vašich požadavků a o výrobu a prodej velkoobjemových vaků se postará firma Bohemia Bag s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 09.03.2018Vydáno 03.04.2018
65 Zhlédnutí

BIG BAG výroba, prodej

BIG BAG výroba, prodej

BIG BAGy, standardní vaky, velkoobjemové a speciální vaky – výroba a prodej

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky

Velkoobjemové vaky, BIG BAGy - kontejnerové vaky, Q-BAGy tvarově stálé

Speciální vaky

Speciální vaky

Vodivé a izolující vaky, BIG BAGy pro přepravu nebezpečných nákladů