Pracovní oblečení značky SNICKERS

Pokud chcete, abyste při práci vypadali co nejlépe, dobře se cítili a zároveň prezentovali sebe nebo firmu, tak začněte především výběrem kvalitního pracovního oblečení. Jde nejen o to dobře vypadat, ale také nosit kvalitu, mít pohodlí a chránit při práci sebe i svůj běžný oděv. Jiný typ oděvu budete potřebovat při práci v kanceláři nebo v obchodě a jiný například při uklízení, malování pokojů nebo na stavbě. A aby každý získal co nejvhodnější oděv pro aktuální pracovní či jinou činnost, se profesionálně postará maloobchod a velkoobchod s pracovními oděvy a pomůckami a distributor značky SNICKERS, firma SK servis.

Prodej pracovního oblečení, Ochranné pracovní pomůcky, Moravské Budějovice

Prodej pracovních oděvů, pomůcek, obuvi

Firma SK servis působí na trhu od roku 1997 a jedná se maloobchod a velkoobchod s pracovními pomůckami a oděvy. Jako další sortiment firma prodává rukavice, mycí a čisticí prostředky a zajišťuje také zakázkové šití pracovního oblečení, výšivky a potisk dle požadavků zákazníka. Cílem společnosti je poskytnout svým zákazníkům pro firemní i soukromé účely co nejlepší kvalitu, kterou prodává také formou kvalitní značky SNICKERS. A to od ponožek přes kalhoty až po pracovní komplety a kombinézy. Díky možnosti potisku a výšivky můžete mít oděvy i s vlastním jménem či firemním logem.

Věnujte pozornost tomu, v čem pracujete


Profesionální pracovní oděvy a kvalita SNICKERS

Máte o pracovním oblečení představu, že bude nejen skvěle vypadat, zajišťovat pohodlí, ale také prezentovat kvalitu, moderní značku a především vaší firmu? V tom případě je řeč o značce SNICKERS, která je otestovaná zákazníky nejen u nás, ale také v zahraničí, a je známá svojí stálostí, dlouhou životností, pestrým portfoliem výběru a kvalitou materiálů. S tím souvisí také dlouhá životnost a snadná údržba. Oděvy jsou vhodné nejen pro pracovní činnosti různého druhu, ale také pro volný čas. O vysoké kvalitě a profi vzhledu svědčí také používané materiály rozdělené podle toho, jestli potřebujete oděv pro horké letní dny nebo mrazivé zimní či propršené jaro a podzim a také podle toho, jestli jste malíř, prodavač, kadeřnice nebo zedník či jen potřebujete pracovat na zahrádce. Setkáte se tedy s materiály tkaniny jako DuraTwill™, CoolTwill™, dvouvrstvá tkanina vyrobená novou technologií z A.P.S.™ a mnohé další. A také kombinace materiálů jako fleece, polyester, bavlna, atd. Součástí kvality a profesionálního designu je také kvalitní šití a zabudované různé funkční prvky jako například kapsy pro nářadí.

Pracovní oděvy všeho druhu


Výběr pracovních oděvů pro muže i ženy

Samozřejmostí není pouze kvalita a profi prezentace díky značce SNICKERS, ale především pestrý výběr pracovních oděvů. Ten je soustředěný nejen na charakter pracovního prostředí, ale také na výběr pro muže i ženy. Z pestré nabídky si proto můžete vybrat dvoudílné pracovní komplety, laclové komplety, kvalitní kombinézy, kalhoty, pláště, halenky, košile, trička, zástěry, čepice i ponožky. Vzhledem k tomu, že spousta pracovních činností je prováděna v exteriérech a tedy i v chladném počasí, tak obsahem sortimentu je i zateplené pracovní oblečení, a sice prošívané kombinézy, overaly, kabáty, bundy, vesty, impregnované oblečení, řeznické blůzy KALMUK či ušanky TONAK. Díky kvalitě a výběru designových prvků jako jsou barvy, různé kombinace materiálů, prošívání a doplňků, vám SK servis poskytne možnost širokého výběru a nalezení přesně toho, co hledáte. A budete se nejen dobře cítit, prezentovat sebe či firmu, ale také práce vám půjde od ruky.

Pracujte v kvalitě a dokonalém designu


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sk-servis.cz

Vydáno 30.01.2018
202 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis

Kvalitní pracovní oděvy na zakázku šije SK servis
Pohodlí i bezpečí při práci vám i vašim zaměstnancům zajistí pracovní oděvy. Na zakázku je šije firma SK servis. Maloobchodní i velkoobchodní prodej nejrůznějších pracovních oděvů a ochranných pomůcek provozujeme již od roku 1997.

Pracovní rukavice značky ATG

Pracovní rukavice značky ATG
Díky nejmodernějším technologiím a nápadům vznikají pracovní rukavice, které poskytnou uživatelům dokonalou ochranu při jakékoliv činnosti. Rukavice kvalitní značky ATG ať už textilní, PVC, latexové či mnohé jiné pro vás zajistí firma s dlouholetou tradicí SK servis.

Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek

Výroba a prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek
Jednou ze základních povinností každého zaměstnavatele je poskytnutí adekvátních pracovních a ochranných oděvů a pomůcek. Společnost SK Servis se sídlem v Moravských Budějovicích se maloobchodním a velkoobchodním prodejem a vlastní výrobou tohoto sortimentu zabývá již od roku 1997. Už od samotných ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stanislav Kopeček
WEBOVÁ STRÁNKA
Stanislav Kopeček
www.sk-servis.cz
Adresa

Adresa

Březinova 902
Moravské Budějovice 676 02

opp.kopecek@centrum.cz
+420 568 420 319


Najdete nás také zde:

ARES
captcha