Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ani ostatní. A to chce především kvalitu a široký výběr, které vám zajistí Ladislav Pošík a jeho firma KOSKA Bike z Hradce nad Moravicí.

yklistická přilba, Ladislav Pošík Koska Bike

Prodej a servis jízdních kol a dalšího příslušenství

Firma KOSKA Bike a její majitel Ladislav Pošík se zabývá prodejem jízdních kol a kvalitního cyklo-příslušenství. K další činnosti patří také opravy jízdních kol a servis například odpružených vidlic. Kvalitu sortimentu jízdních kol a příslušenství potvrzuje také výběr předních značek jako AUTHOR, SCOTT, UVEX, NUTREND, LAKE, SCHWALBE, PROGRESS, atd. Důležitou součástí vybavení každého cyklisty jsou i kvalitní bezpečnostní prvky od kvalitních přilb až po cyklooblečení a různé reflexní příslušenství a podobně.

Pořiďte si kolo s veškerým příslušenstvím


Bezpečnost na kole na prvním místě

Každý cyklista by měl dbát na bezpečnost a ochranu svého zdraví a tím také na bezpečnost ostatních uživatelů provozu. Jde nejen o ochranu zdraví zakoupením kvalitního příslušenství pro cyklisty, ale také kvalitu a technický stav jízdního kola, co zajistíte pravidelným servisem. Zbytek již závisí na špičkové ochraně v podobě příslušenství, jako jsou především přilby, helmy, brýle, rukavice, boty, cyklistické oblečení a v neposlední řadě také velice důležité reflexní a další bezpečnostní doplňky. K bezpečnosti na kole také samozřejmě přispívají zkušenosti cyklisty, technika jízdy, dodržování předpisů a celkové chování cyklisty v provozu.

Zajistěte si bezpečnost na kole


Reflexní doplňky a bezpečnostní prvky na kolo

Kromě kvalitní přilby či helmy a cyklooblečení, které zakoupíte od spodního prádla až po svrchní část, provoz vyžaduje u cyklistů i další důležité prvky. A sice reflexní, které umožní jejich viditelnost i ve tmě. Je to především zajištění osvětlení kola od předních světel až po zadní a reflexní prvky například v podobě reflexních náramků, samolepek, pásků, čepic, reflexní vesty a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.koskabike.cz

Vydáno 04.12.2017
354 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí
Ať už potřebujete nové jízdní kolo a cyklopříslušenství, nebo sháníte spolehlivý servis jízdních kol, a jste z okolí Opavy, obraťte se na prodejnu a opravnu jízdních kol KOSKA Bike. V Hradci nad Moravicí, jen pár kilometrů od Opavy, nabízí zkušení profesionálové kompletní sortiment pro cyklisty a ...

Při výběru kola využijte rady odborníků

Při výběru kola využijte rady odborníků
Výběr kola je vždy náročnou disciplínou, ať už jde o kolo horské, silniční, trekové či dětské. Společnost KOSKA Bike se sídlem v Hradci nad Moravicí se zabývá prodejem kvalitních kol a cyklistických potřeb, v tomto oboru má bohaté zkušenosti a znalosti. Ptali jsme se, jak při výběru kola postupovat.

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu
Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ladislav Pošík Koska Bike
WEBOVÁ STRÁNKA
Ladislav Pošík
koskabike.webnode.cz
Adresa

Adresa

Podolská 88
Hradec nad Moravicí 747 41

l.posik@seznam.cz
+420 773 268 148


Najdete nás také zde:

ARES
captcha