Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma

Velkou část úspěchu ve firmě Modelárna a truhlárna Klíma, tvoří zkušenost a zručnost pracovníků. Firma byla založena jako malý rodinný podnik, ale postupem času se rozšiřovala až do dnešní velkolepé podoby.

CNC obrábění, Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma

Čím se firma zabývá?

Firma má dlouholeté zkušenosti s CNC obráběním. V minulosti pořídili tříosé obráběcí centrum a postupem času také pětiosé. Díky vlastním programátorům můžeme zkonstruovat zajímavé kusy a vytvářet tak produkty pro různá pracovní odvětví průmyslu a strojírenství. Svůj potenciál však využíváme i jiným způsobem. Mezi další služby patří výroba forem pro lisování plastů. Formy vyrábíme laminováním, ze speciálně tepelně odolných pryskyřic, hliníku nebo umělého dřeva. Dodáváme také výlisky na základě vytvořených forem.

CNC obrábění, slévárenské modely, ořezávací přípravky, formy na lisování plastů, to všechno u nás najdete


Čím ještě překvapí?

Probrali jsme možnosti konstrukce a vyhotovení dokumentace díky zkušenému programátoru a konstruktérovi. Jaké další služby ještě můžeme poskytnout? Modelárna se zaměřuje na výrobu slévárenských modelů. Ty se vyrábí z běžných i pokrokových materiálů. Další náplní práce je výroba ořezávacích přípravků. Každý zákazník má jiné přání a proto poskytujeme i tuto službu.

Jakmile vyrobíme ořezávací přípravek dle přání zákazníka, můžeme provést také 3D měření skenerem


Truhlářská výroba

V neposlední řadě se věnujeme také truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek na míru a dle přání zákazníků. Kuchyně, postele, skříně, police a mnoho dalších výrobků z masivu nebo jiného materiálu. Vybavíme byt, dům i kancelář originálními prvky formou zajímavého a designově hezkého nábytku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.modelarna-klima.cz

Vydáno 04.12.2017
60 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Slévárenské modely a formy z klasických i pokrokových materiálů

Slévárenské modely a formy z klasických i pokrokových materiálů
Sháníte formy pro lisování plastů, ořezávací přípravky, vakuové formy nebo jiné modely potřebné pro výkon vaší činnosti? Modelárna a truhlárna Zdeněk Klíma nabízí kvalitně zpracované slévárenské modely, které vás nezklamou. Kromě toho se tato firma zabývá i truhlářskou výrobou a lisováním plastů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Modelárna a truhlárna Klíma
WEBOVÁ STRÁNKA
Modelárna a truhlárna Klíma
www.modelarna-klima.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 54
Blansko - Klepačov 678 01

zkmodel@seznam.cz
+420 603 435 986


Najdete nás také zde:

ARES
captcha