H.S.TRADE a.s.
Ochrana dokumentů, hologramy

Vydáno 05.12.2017
20 Zhlédnutí

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Duogramy - bezpečnostní prvky, H.S.TRADE a.s.

Aplikace duogramů má řadu výhod

Proč si vybrat jako ochranný prvek právě hologram? Tento bezpečnostní prvek je vysoce spolehlivý, zabraňuje neautorizovanému kopírování, má zjevné i skryté bezpečnostní prvky. Každý duogram je možné přizpůsobit firemnímu logu, přidat je možné také libovolný text nebo grafiku a hluboce ji vyrazit plastickými obrázky (jako známe např. z Braillova písma, ale několik řádů titěrnější). Navíc neexistují žádné minimální úrovně objednávek. Na zařízení MicroPOISE můžete duogramy spolehlivě aplikovat jak jednorázově, tak kontinuálně.

Duogramy a jejich aplikace na zařízení MicroPOISE


Možnosti využití duogramů jako bezpečnostního prvku

A jaké je využití duogramů v praxi? Setkat se s nimi můžete všude tam, kde je potřeba zabezpečit papírové dokumenty nebo plastové karty proti jejich kopírování a padělání nebo kde je potřeba jednoduchá a spolehlivá identifikace. Konkrétně se duogramy používají např. na letištní identifikační karty, univerzitní certifikáty, víza, licence na střelné zbraně, šeky a bankovní směnky, ale také na věrnostních kartách. V České republice využívá ochranu dokumentů pomocí kompletního řešení od firmy H.S.TRADE a.s. např. rektorát ČVUT. Pokud Vás ochrana dokumentů pomocí duogramů zaujala nebo máte další dotazy, kontaktujte tuto společnost!

H.S.TRADE - zkušený partner pro oblast bezpečnosti dokumentůVíce informací naleznete na našich stránkách  http://hstrade.cz