Ochrana proti padělání podpisu a spolehlivé prokázání jeho pravosti - Holo-Sign®

H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy

Ochrana proti padělání podpisu a spolehlivé prokázání jeho pravosti - Holo-Sign®

H.S.TRADE a.s.
Ochrana dokumentů, hologramyDuogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.

Duogramy - bezpečnostní prvky, H.S.TRADE a.s.

Aplikace duogramů má řadu výhod

Proč si vybrat jako ochranný prvek právě hologram? Tento bezpečnostní prvek je vysoce spolehlivý, zabraňuje neautorizovanému kopírování, má zjevné i skryté bezpečnostní prvky. Každý duogram je možné přizpůsobit firemnímu logu, přidat je možné také libovolný text nebo grafiku a hluboce ji vyrazit plastickými obrázky (jako známe např. z Braillova písma, ale několik řádů titěrnější). Navíc neexistují žádné minimální úrovně objednávek. Na zařízení MicroPOISE můžete duogramy spolehlivě aplikovat jak jednorázově, tak kontinuálně.

Duogramy a jejich aplikace na zařízení MicroPOISE


Možnosti využití duogramů jako bezpečnostního prvku

A jaké je využití duogramů v praxi? Setkat se s nimi můžete všude tam, kde je potřeba zabezpečit papírové dokumenty nebo plastové karty proti jejich kopírování a padělání nebo kde je potřeba jednoduchá a spolehlivá identifikace. Konkrétně se duogramy používají např. na letištní identifikační karty, univerzitní certifikáty, víza, licence na střelné zbraně, šeky a bankovní směnky, ale také na věrnostních kartách.

V České republice využívá ochranu dokumentů pomocí kompletního řešení od firmy H.S.TRADE a.s. např. rektorát ČVUT. Pokud Vás ochrana dokumentů pomocí duogramů zaujala nebo máte další dotazy, kontaktujte tuto společnost!

H.S.TRADE - zkušený partner pro oblast bezpečnosti dokumentůVíce informací naleznete na našich stránkách  http://hstrade.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s dlouholetými zkušenostmi.

Vydáno 17.09.2015
Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Čtečky dokladů urychlí práci na přepážkách a zamezí tvorbě front

Tvorba front není často nutná a lze jí jednoduše zamezit. Nevěříte? Pak se seznamte s funkčností čteček dokladů, které výrazně urychlí práci na přepážkách a jednoduše tak zamezí tvorbě front. Pokud i vy potřebujete zrychlit odbavení osob či například jednoduše automaticky získat knihu návštěv, jsou pro Vás čtečky dokladů tím pravým řešením. A chcete-li to nejlepší mezi čtečkami, chtějte značku VICOMP!

Vydáno 02.09.2015
Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Bezpečnostní holografické samolepky s motivem na přání zákazníka nebo z katalogu

Autodestruktivní bezpečnostní holografické samolepky jsou efektivním pomocníkem pro každého, kdo bojuje s paděláním svých produktů, ať už se jedná o originální náhradní díly, vstupenky, abonentní karty či mnohé další výrobky. Pro ochranu dokumentů, tiskovin i zboží nabízí firma HS TRADE hologramy, bezpečnostní holografické samolepky, etikety, holografické fólie a další bezpečnostní prvky.

Vydáno 01.08.2016
Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou pomocí zařízení MicroPOISE MK3

Aplikace hologramů horkou ražbou je nyní na zařízení MicroPOISE MK3 od anglického výrobce, společnosti Security Foiling, ještě bezpečnější díky přesné kontrole a archivaci dat o aplikaci každého hologramu a biometrickému ověření obsluhy stroje. Práce s tímto strojem je navíc mnohem jednodušší a rychlejší. Není tedy divu, že aplikaci hologramů na tomto stroji využívá řada významných celosvětových institucí i národních vlád.

Vydáno 22.07.2016Vydáno 05.12.2017
47 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019