EPRO Trutnov s.r.o.

Kompletní sortiment ventilátorů a vzduchotechniky

EPRO Trutnov s.r.o.Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.

Elektroinstalační materiál, EPRO Trutnov s.r.o.

Prodáváme materiál, poskytujeme rady i pomoc formou provedené elektromontáže

Sháníte elektroinstalační materiál? Jste velká firma, která potřebuje získat nové kontakty? Nebo jste naopak malý řemeslník, který si potřebuje v blízkosti svého bydliště nakoupit potřebný elektroinstalační materiál? V tom případě můžete využít prodejnu v Trutnově. K dispozici máme velice široký sortiment výrobků a to nejenom těch nejznámějších celosvětově nejprodávanějších značek, ale také i těch méně známých. Firem, které vyrábí elektroinstalační materiál, je opravdu hodně, takže věřte, že je z čeho vybírat.

Náš tým s odbornou praxí a dlouholetými zkušenostmi vždy velice rád a ochotně poradí


Co tvoří základ prodávaného zboží?

Základní sortiment zahrnuje kabely, vodiče, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, hromosvodní materiál, vypínače, zásuvky, rozvaděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, časovače, čidla, topné kabely a rohože, termostaty, svítidla, světelné zdroje a ostatní pomocný materiál.

Široký sortiment produktů od dostupných značek


Prvky pro domácnosti, kanceláře ale i firmy

Každá domácnost potřebuje přístroje, které se u nás prodávají. Nejčastěji jde o vypínače. V této oblasti nabízíme moderní a technicky vyspělé typy, které Vás rozhodně překvapí. Základní sortiment tvoří elektroinstalační úložný materiál, který je potřebný již při budování nového obydlí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.epro-trutnov.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


EPRO Trutnov - Elektroinstalační materiál všeho druhu i odborné elektromontáže

EPRO Trutnov - Elektroinstalační materiál všeho druhu i odborné elektromontáže

Sháníte kvalitní elektroinstalační materiál? Pokud jste z Trutnova a okolí, obraťte se na společnost EPRO Trutnov. Elektroinstalační materiál a nejrůznější elektromontážní práce vám nabízíme již od roku 1994. Najdete u nás pouze spolehlivé a kvalitní zboží od osvědčených výrobců!

Vydáno 26.01.2016Vydáno 06.12.2017
151 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2018