Kremační a pohřební služby Nový Bor

H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor

Kremační a pohřební služby Nový Bor

Pohřební služba v Libereckém kraji

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.

Smuteční kytice, H&H AUXILIA s.r.o.

Naše služby jsou dostupné po celé ČR

Snažíme se udělat všechno proto, abychom Váš zármutek zmírnili. Moc dobře víme, že je to nemožné, ale alespoň obstarání pohřbu zajišťujeme formou kompletních a ucelených služeb, abyste s touto záležitostí neměli další starosti. Zajistíme kremační i pohřební služby. Většinou se pohřeb uskutečňuje v obřadní síni v České Lípě, v Novém Brodu a v Jablonném v Podještědí a Doksech.

Kremaci zajišťujeme v krematoriu Liberec


Zachovejte si svého drahého zesnulého ve svých vzpomínkách

Utrpení a zármutek v tak silný okamžik prochází celým naším tělem. Abyste si mohli zachovat zesnulého ve vzpomínkách, snažíme se ze všech sil usnadnit Vám tuto bolestnou ztrátu. Proto zajistíme veškeré náležitosti spojené s úmrtím, obřadem, výběrem obřadní síně nebo hřbitova. Kancelář, kterou můžete kdykoliv navštívit se nachází v České Lípě, Novém Boru, Cvikově a Jablonné v Podještědí.

Pohřební služba H&H AUXILIA s.r.o.


Vyřídíme vše potřebné

Na matrice vyřídíme vystavení úmrtního listu. Poskytneme informace ohledně postupu při podání žádosti o vdovský, vdovecký a sirotčí důchod. Zajistíme fotografa, hudební doprovod, nosiče, smutečního řečníka, kytice, výkop hrobu, přesypy uren, zhotovení štítku na urny, odvoz a dovoz, kremaci, klasický pohřeb do hrobu nebo hrobky, oblečení, smuteční oznámení neboli parte, a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://pohrebnisluzba.info

Vydáno 06.12.2017
163 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

H&H AUXILIA zaručuje citlivý přístup a profesionální pohřební služby

H&H AUXILIA zaručuje citlivý přístup a profesionální pohřební služby
V těch nejtěžších chvílích, jako je loučení s drahou osobou, je dobré mít někoho, kdo vám pomůže zařídit vše potřebné. Využijte proto naši pohřební službu H&H AUXILIA s.r.o.,s tradicí už od roku 1991. Zajišťujeme kompletní kremační a pohřební služby. Díky citlivému přístupu vám můžeme chvíle smutku ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor
WEBOVÁ STRÁNKA
H&H AUXILIA s.r.o.
pohrebnisluzba.info
Adresa

Adresa

B. Egermanna 550
Nový Bor 473 01

info@pohrebnisluzba.info
+420 800 477 477


Najdete nás také zde:

ARES
captcha