Uklidňující přírodní antidepresiva - posílení psychiky a zmírnění úzkostí pomocí bylin

Bylinky Ludmila Pavlíková

Uklidňující přírodní antidepresiva - posílení psychiky a zmírnění úzkostí pomocí bylin

Bylinky Ludmila PavlíkováŽenská i mužská neplodnost a její příčiny z hlediska čínské medicíny - TCM

Neplodnost patří v dnešní době k problémům mnoha párů a týká se jak mužů, tak i žen. Důvodů, proč je nemožné počít potomka, může být mnoho a také existuje spousta možností, díky kterým je možné problém s neplodností vyřešit. Na odhalení příčiny a nalezení vhodného řešení se zaměřuje také tradiční čínská medicína. V případě potíží s otěhotněním Vám odborně poradí terapeutka TCM a bylinářka paní Ludmila Pavlíková z Ostravy.

Ženská i mužská neplodnost, Bylinky Ludmila Pavlíková

Čínská medicína na stopě příčinám neplodnosti

Cesty neplodných párů vedou nejen k lékařům, ale také k čínské medicíně, která se tímto problémem podrobně a komplexně zabývá. Své o tom ví také Ludmila Pavlíková, která má prodejnu bylinek a terapeutickou poradnu v Ostravě u Sýkorova Mostu. V případě, že se nejedná o problém spojený např. s neprůchodnými vejcovody u žen nebo chybějícími spermiemi u mužů, tak podle čínské medicíny můžou být důvodem neplodnosti u žen třeba oslabené ledviny, nedostatečnost nebo blokáda krve, blokáda či vlhké horko ve spodním zářiči a u mužů rovněž oslabené ledviny nebo blokáda v dráze jater a žlučníku. A také může jít o psychickou či hormonální nerovnováhu, které mohou plodnost narušit.

Čínská medicína a její pohled na neplodnost


Prostředky čínské medicíny k odstranění příčiny

Charakteristickým pro tradiční čínskou medicínu – TCM je, že v první řadě hledá příčinu neplodnosti u jednoho nebo druhého pohlaví a teprve po odhalení příčiny nastupuje s prostředky vedoucími k odstranění důvodu neplodnosti. Například ledviny muže jsou dle čínské medicíny zdrojem plodnosti a kořenem života a jejich oslabení má negativní vliv na spermie. V tomto případě podle toho, jestli jsou spermie pomalé, je jich málo a podobně, nastupuje TCM v podobě různých směsí, např. směs Slast uprostřed noci nebo Tajemství zlaté skříňky a další. U žen v případě například blokády krve čínská medicína doporučuje směs Jemnost nebeské víly, Zklidnění zčeřené hladiny, atd. A tyto i mnohé další směsi vám pro léčbu neplodnosti pomůžou vybrat v Bylinkách u Sýkorova Mostu v centru Ostravy.

Bylinné směsi z čínské medicíny


Bylinné přípravky a čaje

Velkým favoritem při léčbě neplodnosti je bylinná směs Gynex, která pomohla početí nejednoho miminka. Jedná se o silný koncentrát, jehož účinky harmonizují ženský organizmus po stránce psychické i hormonální. Z našich bylin je nejznámější pro léčbu neplodnosti Kontryhel, který účinně doplňuje také řebříček, měsíček, mochna husí, třezalka, atd. Pro muže i ženy je vhodný rovněž Kotvičník zemní, který je podpůrným řešením nebo Maca - bylina z Peru, jež je považovaná za peruánské zlato a také různé čaje.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bylinarstviuradnice.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Stres je problémem dnešní doby a může způsobit i řadu zdravotních problémů. Pomoci může tradiční čínská medicína, na kterou se specializuje firma Bylinky Ludmila Pavlíková. Nabízíme byliny a bylinné produkty, ale také přírodní kosmetiku a polodrahokamy.

Vydáno 10.02.2016Vydáno 06.12.2017
255 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2019