Prodej, montáž a kompletní servis tachografů

Zajištění nejen nákupu, ale také kontroly a dalšího servisu tachografů je důležitým prvkem při provozování nákladních i osobních vozidel. Jde nejen o kvalitu, ale také o dodržení přísných norem a detailů, které jsou nutné k přesnosti, aby tachograf splnil svůj účel. Pokud hledáte profesionály v této oblasti od samotného zakoupení až po montáž, opravy a kompletní servis, tak to hledáte společnost Mechanika Teplice, družstvo.

Prodej, montáž, servis tachografů, Mechanika Teplice, družstvo

Kontrola a servis tachografů s metrologickým střediskem

Mechanika Teplice, družstvo vznikla již v roce 1990 a je partnerem firmy Continental Automotive Trading Österreich GmbH (VDO), která je následovníkem firem Siemens VDO a Kienzle. Činností firmy Mechanika Teplice, družstvo je prodej a servis výrobků pro ČR a hlavním obsahem produktů a služeb je servis a kontrola tachografů. Dále se jedná o autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů, číslo plomby CZ K 15. Kromě prodeje a servisu v oblasti tachografů firma poskytuje také školení a zajištění softwaru k vyhodnocení kotoučků a dat.

Kompletní servis pro tachografy


Analogové a digitální tachografy

Mechanika Teplice, družstvo patří mezi společnosti, která získala jako první informace o nové technologii v oblasti digitálních tachografů. Digitální tachografy patří mezi zařízení, které ukládají také informace o řidiči, vozidle a jízdě přímo na kartu řidiče a také do paměti tachografu v podobě digitálních informací. Firma zajišťuje prodej, výměnu, demontáž, atest všech digitálních tachografů včetně čištění, aktualizací, zpracování dat, atd. K dalšímu sortimentu patří analogové tachografy, tedy tachografy na „kolečka“ včetně jejich montáže, oprav a ověření. K produktům patří také další příslušenství jako třeba originální kolečka pro analogové tachografy, termopásky, čistící karty nebo třeba originál snímače teploty, tlaku, plováky, otáčkoměry, palivoměry a mnoho dalšího.

Široký sortiment pro využívání tachografů


Kontrola a atestace tachografů, školení

Firma zajišťuje kontrolu a atestaci tachografů řad 1311 mechanický, 1314,1318 elektronický kulatý, 1319 elektronický ve vozidlech MB ACTROS a busech MB, MS Sprinter a 1324 elektronický ve vozech MB, DAF, IVECO, VOLVO, SCANIE, RENAULT, KAROSA, atd. K činnosti patří také odborné školení a podpora pracovníků AMS pro obsluhu a ověřování tachografů a také úzce spolupracuje s kontrolními orgány, jako je např. Policie ČR, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mechanikadc.cz

Vydáno 06.12.2017
241 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější

S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější
Mechanika Teplice je vysoce odbornou společností zabývající se prodejem, kalibrací a montáží tachografů, digitálních tachografů, snímačů tlaku, teploty, otáček a rychlosti. Chcete mít jistotu, že váš tachograf pracuje přesně tak, jak má? Svěřte péči o něj do rukou profesionálů ze společnosti ...

Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice

Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice
Měření tlaku v pneumatikách je nyní ještě snadnější díky unikátním TPMS senzorům, které jsou umístěny přímo v pneumatice. Jejich prodejem se zabývá firma Mechanika Teplice, družstvo, která v České republice zajišťuje prodej a servis výrobků firmy Continental. Kromě TPMS senzorů prodáváme ...
PODSTRÁNKY

Digitální a analogové tachografy

Digitální a analogové tachografy
Digitální a analogové tachografy, servis, ověřování a kalibrace

Snímače a plováky

Snímače a plováky
Snímače otáček, rychlosti a tlaku, elektronické snímače hladiny pro sledování výšky paliva

Palubní přístroje VDO

Palubní přístroje VDO
Palubní přístroje VDO v široké škále typů a designového provedení pro Váš automobil
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mechanika Teplice, družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechanika Teplice, družstvo
www.mechanikadc.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalogy
Adresa

Adresa

Saská 202/20
Děčín 405 02

info@mechanikadc.cz
+420 412 532 059


Najdete nás také zde:

ARES
captcha