Mechanika Teplice, družstvo
závod Tachografy - Děčín
Prodej, montáž a kompletní servis tachografů

Zajištění nejen nákupu, ale také kontroly a dalšího servisu tachografů je důležitým prvkem při provozování nákladních i osobních vozidel. Jde nejen o kvalitu, ale také o dodržení přísných norem a detailů, které jsou nutné k přesnosti, aby tachograf splnil svůj účel. Pokud hledáte profesionály v této oblasti od samotného zakoupení až po montáž, opravy a kompletní servis, tak to hledáte společnost Mechanika Teplice, družstvo.

Prodej, montáž, servis tachografů, Mechanika Teplice, družstvo

Kontrola a servis tachografů s metrologickým střediskem

Mechanika Teplice, družstvo vznikla již v roce 1990 a je partnerem firmy Continental Automotive Trading Österreich GmbH (VDO), která je následovníkem firem Siemens VDO a Kienzle. Činností firmy Mechanika Teplice, družstvo je prodej a servis výrobků pro ČR a hlavním obsahem produktů a služeb je servis a kontrola tachografů. Dále se jedná o autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů, číslo plomby CZ K 15. Kromě prodeje a servisu v oblasti tachografů firma poskytuje také školení a zajištění softwaru k vyhodnocení kotoučků a dat.

Kompletní servis pro tachografy


Analogové a digitální tachografy

Mechanika Teplice, družstvo patří mezi společnosti, která získala jako první informace o nové technologii v oblasti digitálních tachografů. Digitální tachografy patří mezi zařízení, které ukládají také informace o řidiči, vozidle a jízdě přímo na kartu řidiče a také do paměti tachografu v podobě digitálních informací. Firma zajišťuje prodej, výměnu, demontáž, atest všech digitálních tachografů včetně čištění, aktualizací, zpracování dat, atd. K dalšímu sortimentu patří analogové tachografy, tedy tachografy na „kolečka“ včetně jejich montáže, oprav a ověření. K produktům patří také další příslušenství jako třeba originální kolečka pro analogové tachografy, termopásky, čistící karty nebo třeba originál snímače teploty, tlaku, plováky, otáčkoměry, palivoměry a mnoho dalšího.

Široký sortiment pro využívání tachografů


Kontrola a atestace tachografů, školení

Firma zajišťuje kontrolu a atestaci tachografů řad 1311 mechanický, 1314,1318 elektronický kulatý, 1319 elektronický ve vozidlech MB ACTROS a busech MB, MS Sprinter a 1324 elektronický ve vozech MB, DAF, IVECO, VOLVO, SCANIE, RENAULT, KAROSA, atd. K činnosti patří také odborné školení a podpora pracovníků AMS pro obsluhu a ověřování tachografů a také úzce spolupracuje s kontrolními orgány, jako je např. Policie ČR, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mechanikadc.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější

S digitálními tachografy je hned všechno jasnější a snadnější

Mechanika Teplice je vysoce odbornou společností zabývající se prodejem, kalibrací a montáží tachografů, digitálních tachografů, snímačů tlaku, teploty, otáček a rychlosti. Chcete mít jistotu, že váš tachograf pracuje přesně tak, jak má? Svěřte péči o něj do rukou profesionálů ze společnosti Mechanika Teplice.

Vydáno 25.11.2014
Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice

Jedinečné TPMS senzory tlaku v pneumatikách prodává Mechanika Teplice

Měření tlaku v pneumatikách je nyní ještě snadnější díky unikátním TPMS senzorům, které jsou umístěny přímo v pneumatice. Jejich prodejem se zabývá firma Mechanika Teplice, družstvo, která v České republice zajišťuje prodej a servis výrobků firmy Continental. Kromě TPMS senzorů prodáváme diagnostické přístroje pro jejich kontrolu, klonování a montáž.

Vydáno 20.04.2016Vydáno 06.12.2017
118 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2018

Digitální a analogové tachografy

Digitální a analogové tachografy

Digitální a analogové tachografy, servis, ověřování a kalibrace

Snímače a plováky

Snímače a plováky

Snímače otáček, rychlosti a tlaku, elektronické snímače hladiny pro sledování výšky paliva

Palubní přístroje VDO

Palubní přístroje VDO

Palubní přístroje VDO v široké škále typů a designového provedení pro Váš automobil