Levné a kvalitní obědy pro seniory - rozvoz obědů po celé Opavě

Mikeš a spol s.r.o. Jídelna Mikeš

Levné a kvalitní obědy pro seniory - rozvoz obědů po celé Opavě

Kvalitní firemní obědy s rozvozem přímo do firmy

Kvalitní stravování patří nejen do domácností, ale také do firem. Aby zaměstnanci nemuseli odcházet do okolních restaurací, mají možnost si jídlo, podle vlastního výběru, z jídelníčku objednat a nechat dopravit do firmy. A o jídlo i rozvoz v Opavě a okolí se postará jídelna Mikeš a spol s.r.o.

Rozvoz obědů Mikeš

Zdravá výživa a racionální strava v denním menu

Firma Mikeš a spol s.r.o. je jídelna, která prošla moderní rekonstrukcí a sídlí v Opavě. Hlavní činností není pouze provoz samotné jídelny a výdej jídel přímo na místě, ale také rozvoz jídel do domácností a firem dle objednávky zákazníků. Jídla je možné rozvážet v Opavě a okolí v pracovní dny od 9.30 do 13 hodin. Objednávky jsou z pestrého jídelníčku v denním menu, které obsahuje zdravou a racionální stravu včetně klasické české kuchyně a bezmasých jídel pro vegetariány nebo ty, kteří mají prostě jen chuť na něco dobrého, ale bez masa.

Kvalitní strava do práce i domů


Polívky, hlavní jídlo i studená kuchyně

Pokud jste právě v zaměstnání a blíží se obědová pauza, tak určitě nemusíte zůstat pouze u malé svačinky. Teplé jídlo vám dodá energii a podpoří váš pravidelný stravovací režim. A díky dovozu přímo do vašeho zaměstnání nemusíte nikam chodit a zbytečně si ubírat z krátké pauzy. Můžete si objednat chutnou polívku od hovězího vývaru s játrovými knedlíčky až po tradiční hrachovou a mnohé další. K tomu padne vhod hlavní chod z hovězího, vepřového nebo kuřecího masa či různé delikatesy ze zeleniny třeba s dresinkem i pečivem. A ještě něco ke svačince v podobě obložené bagety, která je produktem výroby studené kuchyně.

Zavolejte a objednejte si, na co máte chuť


Pestré menu zasytí každého

Jídelníček obsahuje pestré menu složené z několika jídel. To znamená, že na každý den jsou kromě polívky připravené ještě čtyři hlavní jídla a to z výběru masitých i bezmasých, aby si vybral každý podle své chuti. Kromě rozvozu a výdeje na talíře pro konzumaci přímo v jídelně si zákazníci můžou jídlo odnášet i v jídlonosičích.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jidelna-mikes.cz

Vydáno 06.12.2017
421 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel
Sedíte celý den v práci a nestihnete si zajít nikam na oběd? Nebo pracujete z domu a nemáte čas na přípravu teplého oběda? Neodbývejte se rychlým občerstvením a jinými nezdravými alternativami teplého hlavního jídla. Místo toho se obraťte na firmu MIKEŠ a spol., která ve městě Opava provozuje nově ...

Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí

Chcete se bez námahy a skvěle najíst? Vyzkoušejte rozvoz jídel po Opavě a okolí
Rozvoz jídel je dnes poměrně oblíbenou záležitostí. Lidé si chtějí pochutnat na teplém obědě, ale zároveň mnohdy nemají čas na jeho přípravu. Pokud se chcete kvalitně najíst, ale nechcete trávit čas u sporáku ani v restauraci, je pro vás právě rozvoz jídel naprosto ideální volbou. Nemusíte se však ...
PODSTRÁNKY

Rozvoz jídel pro domácnosti, firmy a seniory

Rozvoz jídel pro domácnosti, firmy a seniory
Rozvoz kvalitních a vydatných obědů po celé Opavě a okolí

Závodní stravování a rozvoz jídel pro firmy

Závodní stravování a rozvoz jídel pro firmy
Zajištění kvalitního stravování pro vaše zaměstnance i s dovozem v Opavě a okolí

Jídelna Opava

Jídelna Opava
Nově zrekonstruovaná Jídelna Mikeš v Opavě pro vaše stravování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mikeš a spol s.r.o. Jídelna Mikeš
WEBOVÁ STRÁNKA
Mikeš a spol s.r.o.
jidelna-mikes.cz
Adresa

Adresa

Vrchní 86/30
Opava-Kateřinky 747 05

karolova.gaba@volny.cz
+420 608 082 999


Najdete nás také zde:

ARES
captcha