Chemické úpravy hliníku – pasivace přípravkem Bonderite 2040 (původní název Alodine 2040)

Úprava materiálů moderními přípravky a technologií vede ke zvýšení kvality pro další použití a také k prodloužení životnosti. V případě pasivace jde o moření jednotlivých dílů z hliníku a aplikaci chemických přípravků Bonderite (Alodine) 2040. O kvalitní zajištění pasivace hliníkových dílů a galvanické pokovení kovových materiálů se s odborným přehledem a profesionalitou postará společnost DELTACOL CZ s.r.o.

Chemická úprava hliníku, DELTACOL CZ s.r.o.

Galvanické pokovení kovových a chemické úpravy hliníkových materiálů

Společnost DELTACOL CZ s.r.o. patří do skupiny BRANO Group a řadí se mezi profesionály v oblasti galvanického pokovení kovových materiálů metodami zinkování, dekorativní chromování, niklování, technické chromování (tvrdochrom). Jedná se o spolehlivou firmu, která je známá především rychlostí, profesionálním přístupem a hlavně kvalitou zpracování materiálů. Kromě galvanického pokovení firma poskytuje i další služby v podobě chemických úprav hliníku, měření galvanických vrstev přístrojem FISCHERSCOPE X-Ray XDL -5 XymZ, pogumování přípravků pro galvanický proces, atd. Kvalita je certifikována dle ISO 9001 a IATF 16949, systém EMS dle ISO 14001.

Kvalitní úpravy kovových materiálů


Pasivace přípravkem Bonderite (Alodine) 2040

Mezi chemické úpravy hliníkových materiálů, které poskytuje firma DELTACOL CZ s.r.o., patří pasivace hliníku s použitím přípravku Bonderite (Alodine) 2040, chromátování hliníku přípravkem Bonderite (Alodine) 1200 a moření hliníku. Pasivace je chemický proces, který vytváří bezbarvou vrstvu a používá se jako metoda ochrany proti korozi, pro následné nátěry a k zajištění stabilizace elektrického odporu. Bonderite (Alodine) 2040 je pasivace založená titanovém základu, pasivace stabilizuje elektrický povrchový odpor a vodivost povrchové vrstvy. Využití přípravku je vhodné pro automobilový průmysl, strojírenství, elektrotechniku, atd.

Chemické úpravy pro zvýšení odolnosti a kvality


Kvalitní posun v oblasti moření materiálů

Přípravek Bonderite (Alodine) 2040 posouvá proces moření, které je důležité pro odmaštění povrchu materiálů a zbavení nečistot, o level výše a zkvalitňuje tak povrchové vlastnosti hliníkových materiálů. Výhodou je, že na rozdíl od nástřiků, je přípravek Bonderite (Alodine) 2040 aplikovaný ponořením materiálů do pasivační lázně a tím se dostane i na těžko dostupné místa.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.deltacol.cz

Vydáno 06.12.2017
1014 Zhlédnutí
Topováno 03.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Váš vůz si zaslouží tu nejlepší péči - dekorativní chromování od DELTACOL CZ

Váš vůz si zaslouží tu nejlepší péči - dekorativní chromování od DELTACOL CZ
Chcete svému vozidlu dopřát opravdu luxusní péči i vzhled? Dekorativní chromování je nejen velmi efektní povrchová úprava, ale díky svým vlastnostem plní i funkci ochrannou. Specialistou nejen na dekorativní chromování je společnost DELTACOL CZ z Litovle.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DELTACOL CZ s.r.o. člen BRANO GROUP (provozovna Litovel)
WEBOVÁ STRÁNKA
DELTACOL CZ s.r.o.
www.deltacol.cz
Adresa

Adresa

Palackého 1160/34
Litovel 784 01

deltacol@brano.eu
+420 585 153 511


Najdete nás také zde:

ARES
captcha