STEGO Czech s.r.o.
Systémy pro teplotní management
Topení, regulace

Topení, regulace

Topná tělesa, teplovzdušné ventilátory a regulace k ochraně elektronických zařízení

Chlazení

Chlazení

Ventilátory pro chlazení rozvodných skříní s elektrickými a elektronickými součástmi

Osvětlení

Osvětlení

Výkonné a energeticky úsporné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnamiVydáno 06.12.2017
32 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2018

Klimatizace pro rozvaděče

Firma STEGO Czech s.r.o. je proslulá výrobky, které se vyrábí v Německu. Tyto výrobky mají chránit elektroniku před vysokými nebo naopak velmi nízkými teplotními rozdíly. Firma nabízí řešení, jak ochránit citlivé části v rozvaděčích a jiných zařízeních například před korozí nebo poruchami. Vliv teplotních rozdílů je na elektronické a elektrické zařízení vždy nežádoucí.

Termostaty a hygrostaty, STEGO Czech s.r.o. Systémy pro teplotní management

Výrobky jsou spolehlivé s dlouhou životnosti a jsou známy po celém světě

Klimatizace pro rozvaděče, tak se nazývá kapitola, která zahrnuje výrobky pro tepelný management. Vyrábíme výrobky, které jsou určené pro širokou škálu požadavků na klimatizaci v rozvaděčích. Produkty STEGO teplotního managementu jsou bezpečné, spolehlivé, výkonné, předvídatelné a snadno integrovatelné.

Spojujeme inovaci a design, aby skvěle doplňovaly Vaše aplikace


Řešení pro perfektní teplotní management

Čím zajistit ochranu citlivých komponentů? Každé zařízení je jinak citlivé, a proto se o každé musíme náležitě postarat i z hlediska klimatických a ostatních podmínek. Jakékoliv reálné klimatické podmínky nejsou vždy ideální pro přístroje a zařízení, proto je potřeba ochránit citlivé komponenty, které se v zařízení ukrývají.

Nabízíme také kompletní servis s osobitým a profesionálním přístupem


Aby zařízení správě fungovalo

Zejména na to trpí elektrická a elektronická zařízení. Jakmile citlivé komponenty zajistíte před vlhkostí, vysokým extrémním horkem nebo naopak velmi nízkou teplotou, například mrazem, pak zařízení bude vždy, za každých podmínek správně a přesně fungovat. Komponenty nebudou korodovat a zařízení nebude poruchové.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stego.cz