Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.

Automatické zavlažovací systémy, AQUASTART, spol. s r.o.

Zavlažovací systémy pro Vaši zahradu

Krásný trávník jako na obrázku v katalogu? To už není jenom sen mnohých zahrádkářů, ale stává se skutečností a to s pomocí kvalitního zavlažování a také travních koberců. Pro Vaši zahradu vytvoříme podrobný návrh. Projekt bude nabízet optimální řešení zavlažování přesně pro Váši individuální potřebu.

Zdarma pro Vás připravíme odbornou studii a návrh zavlažovacího systému přesně na míru


Úspora vody, času a mnohé další výhody

S automatickým zavlažovacím systémem rozhodně ušetříte čas, protože systém zavlažuje automaticky od jara do podzimu a také vodu, až o 40 % více oproti ručnímu zalévání. Jedná se o podzemní rozvod vody, postřikovače a ovládání. Historie naší firmy sahá až do roku 1995, takže máme s celým systémem bohaté zkušenosti.

Zohledňujeme veškeré základní informace


Travní koberce, kam je použít?

Jednoduše kamkoliv, kde potřebujete nebo chcete mít rychle a kvalitně zatravněnou plochu. Můžete je použít na zahradu rodinných domů, vytvoříte tím krásnou krajinu v parku nebo na veřejném prostranství, hodí se pro střešní zahrady nebo fotbalová a dětská hřiště. Sami vidíte, že travní koberec má opravdu rozsáhlé možnosti, kde jej můžete použít. Navíc se můžete těšit na snadnou údržbu a vysokou kvalitu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aquastart.cz

Vydáno 06.12.2017
227 Zhlédnutí
Topováno 21.08.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AQUASTART, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AQUASTART, spol. s r.o.
www.aquastart.cz
Adresa

Adresa

Dřínov 14
Úžice 277 45

aquastart@aquastart.cz
+420 315 782 040


Najdete nás také zde:

ARES
captcha