SEADD s.r.o.Výroba vnitřního i venkovního nerezového zábradlí

Nerezové zábradlí, jednoduchá leč velice účelná věc, která je snadno dostupná, lehce udržovatelná a navíc od firmy SEADD s.r.o., za skvělou cenu včetně práce a jejich originálního designu. Každé zábradlí se vytváří dle požadavků a přání zákazníků a je k němu vyhotovena také výkresová dokumentace.

Venkovního nerezového zábradlí, SEADD s.r.o.

V jednoduchosti je krása

Pořekadlo, které pasuje do mnohých odvětví a kterého bychom se v některých případech měli držet. Naše firma se proto snaží vytvářet originální, ale jednoduché prvky, které doladí vzhled Vašeho domova k dokonalosti. Přitom jde vždy o bezpečnostní zábradlí, která splňují ty nejnáročnější požadavky a normy, abyste se pokaždé cítili v bezpečí, když vystoupíte na balkon nebo terasu a budete se opírat právě o nerezové zábradlí od naší firmy.

Venkovní zábradlí nerezové a ocelové


Nerezové zábradlí se hodí i do interiérů

Nerez je materiál, který je velice vděčný a účelný. Díky jeho specifickým vlastnostem můžeme využít pevnost a sílu, ale také originální vzhled, abychom vytvořili komponenty, které se hodí i do prostoru, ve kterém se denně pohybujeme a ve kterém bydlíme. Doladit s ním můžete chodby, schodiště, kanceláře, zkrátka je vhodný na použití jak v interiéru, tak v exteriéru.

Vnitřní zábradlí do každého domu, bytu, kanceláře i firmy


Další doplňkové služby

Naše firma se zaměřuje také na zámečnictví, vytváříme produkty na zakázku, vyrábíme městský mobiliář, zahradní nábytek nebo parkové lavice. Nejvíce našich výrobků putuje do Rakouska.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.seadd.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


SEADD s.r.o. vyrábí veškeré kovové konstrukce už od roku 1993

SEADD s.r.o. vyrábí veškeré kovové konstrukce už od roku 1993

Společnost SEADD s.r.o. byla založena roku 1993 a její výrobní sekce je umístěna ve Starém Městě u UH. Už více než 20 let vyrábíme nejrůznější ocelové, nerezové ale i hliníkové konstrukce pro venkovní i vnitřní použití. Naše technologie neustále zlepšujeme a modernizujeme, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Vydáno 27.01.2015Vydáno 08.12.2017
37 Zhlédnutí