Nábytkové kování Hradec Králové

Vše co potřebujete pro svůj dům, byt, dílnu, prodejnu či řemeslo najdete v kamenném obchodě firmy CRATER HK s.r.o., která sídlí ve městě Hradec Králové. Zde provozují kamenný obchod, ve kterém najdete nejrůznější truhlářské potřeby. Nabízí nábytkové kování, stavební kování, spojovací materiál, lepidla, tmely, barvy, nářadí, nástroje a ochranné pomůcky.

Nářadí Hradec Králové, CRATER HK s.r.o.

Využít můžete výhodný nákup v eshopu

Proč vstávat od stolu, když je zde možnost nákupu na eshopu? Firma se neustále snaží přizpůsobovat novým trendům a tak nejenom kamenných obchod, ale i eshop je plný zajímavých produktů. Vybírat si můžete z nábytkového kování na vybavení pokojů, kuchyní, šaten, obýváků, ložnic nebo koupelen. Zde seženete vše potřebné od závěsů, zámečků, nábytkových výsuvů, přes kování nebo posuvné a skládací dveře, až po dřezy, postelové kování a komponenty na osvětlení nábytku.

Prostor pro kutily a truhláře


Spojovací materiál, lepidla a nářadí

Nejenom ruce jsou potřeba k práci, ale také nářadí. Najdete zde aku šroubováky, vrtačky, brusky ale i polotovary, lišty, lamely, prahy nebo záslepky. Nedílnou část tvoří také spojovací materiál, který se vždy hodí při montážních pracích. Samozřejmostí jsou lepidla na kov, dřevo, plastové hmoty nebo stavební materiály.

Šrouby, matice, hřebíky, kotvy a další spojovací materiál


Disponují bezkonkurenční vzorkovnou

Není nad to, když si můžete na věci šáhnout a proto je naše prodejna umístěna v dostatečně velkých prostorách, kde se nachází také bezkonkurenční vzorkovna. Úchyty, kování a kliky si můžete osahat a podrobně se na výrobky podívat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.crater.cz

Vydáno 06.12.2017
105 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CRATER HK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CRATER HK s.r.o.
www.crater.cz
Adresa

Adresa

Bratří Štefanů 950
Hradec Králové 500 03

info@crater.cz
+420 495 511 721


Najdete nás také zde:

ARES
captcha