CNC obrábění, kovové formy, odlitky z oceli a šedé litiny, Brno

Kvalitní obrábění formou CNC, profesionálně vybavená dílna a produkty, které se řadí do špičkového sortimentu pro různá odvětví průmyslu. To není pouze přání zákazníka, ale také realita, kterou s veškerými odbornými znalostmi a zkušenostmi poskytuje společnost USOB s.r.o. se sídlem i provozovnou v Brně.

CNC obrábění Brno, USOB s.r.o.

Slévárenství, strojírenství a obrábění kovů

Společnost USOB s.r.o. má svoji tradici na trhu již od roku 1996, kdy začínala jako obchodní společnost pro oblast strojírenství a slévárenství. Jednalo se o výrobu slévárenských modelů, odlitků z litin, oceli a neželezných kovů s kompletním zpracováním. V rámci rozšíření výrobního programu a modernizace v roce 2006 firma zakoupila první CNC obráběcí centrum a činnost se začala orientovat také na obrábění kovů. V současné době disponuje špičkovým vybavením dílny a pracovištěm technické kontroly. Mimo jiné dodává odlitky, provozuje CNC obrábění a vyrábí kovové formy. Je také firmou certifikovanou TUV dle ČSN EN ISO 9001:2009.

CNC i klasické obrábění


Špičkové CNC obráběcí centra

Kvalita výroby a profesionality spočívá také v moderním vybavení formou špičkových CNC obráběcích center. Díky tomu je společnost schopna splnit jakoukoliv poptávku zákazníka jak formou CNC obrábění, tak i formou klasickou a to v malých, středních i velkých sériích. Díky dvousměnnému provozu dokáže firma flexibilně reagovat na požadavky zákazníka a splnit tak nejen požadovanou kvalitu, ale také dodržet termíny dodávky. Vybavení tvoří vertikální obráběcí centrum HAAS VF2, HAAS VF2 S5, HAAS VF3, pětiosé obráběcí centrum HAAS UNC 750, hrotový soustruh, strojní pila nebo sloupová vrtačka.

Kvalitní odlitky a formy


Odlitky z oceli, litiny, slitin hliníku a neželezných kovů, kovové formy

Produkcí firmy jsou kvalitní odlitky z běžné, speciální i nerezové oceli, z šedé tvárné a temperované litiny a také ze všech slitin hliníku a neželezných kovů. K odlitkům firma poskytuje výrobu modelového zařízení nebo používá dodané zákazníkem, dodává také atesty chemických a mechanických hodnot, zajišťuje nedestruktivní zkoušky atd. K službám patří také tepelné zpracování, hrubování i obrábění do finální verze. Pro všechny odvětví průmyslu vyrábí také kompletní kovové formy a především se specializací pro voskové modely.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.usob.cz

Vydáno 08.12.2017
227 Zhlédnutí
Topováno 19.12.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA USOB s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
USOB s.r.o.
www.usob.cz
Adresa

Adresa

Kulkova 8
Brno 614 00

usob@usob.cz
+420 602 544 991


Najdete nás také zde:

ARES
captcha