Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.

Snubní i zásnubní prsteny, Zlatnictví a svatební salon ADONIS

Prsteny precizně vyrobené a špičkově doladěné do posledních detailů

Splňte si sen a řekněte si, jak by Váš snubní prsten měl vypadat. Snubní prsteny vyrábíme vždy v nejvyšší možné kvalitě. Každý je precizně, pečlivě a originálně zpracován přesně dle přání a představ našich zákazníků. Snubní prsten představuje symbol, který s Vámi bude spjatý možná už na celý život, proto by měl být vždy velice kvalitní a měl by symbolizovat Vaši lásku.

Vyrábíme prstýnky dle představ a požadavků


Velký den

Svatba je významný okamžik v našem životě. Neobyčejný den, na který budeme vzpomínat po celý život. Nejkrásnější ze všeho je kouzlo okamžiku, kdy si řeknete své ANO. Jako by se celý svět najednou otočil několikrát dokola a zastavil. Ta chvíle patří jenom těm dvou, nyní už novomanželům. Po prvním políbení jste ze zákona manželé a jistě Vás čeká krásný život.

Prstýnky přesně na míru, které Vám vydrží celý život


Jako z pohádky

Každá žena touží po tom, aby se svatba skvěle vydařila a všechno proběhlo v pořádku. Nejvíce si však přejeme, abychom byly krásné. Proto u nás najdete prvotřídní a překrásné šaty, ve kterých se budete cítit jako princezna. Buďte v očích svých i všech svatebčanů půvabná a přenádherná. Díky tomu zažijete pocit jedinečnosti a výjimečnosti tohoto krásného okamžiku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.svatebnisalonadonis.cz/

Vydáno 08.12.2017
128 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatnictví a svatební salon ADONIS
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatnictví a svatební salon ADONIS
www.svatebnisalonadonis.cz
Adresa

Adresa

náměstí Míru 18
Frenštát pod Radhoštěm 744 01

Svatebnisalonadonis@seznam.cz
+420 737 545 003


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha