Ložiska valivá všech typů a rozměrů

Sháníte ložiska, ale nikde není k dostání přesně to, co byste potřebovali? Máte specifické požadavky a potřebujete různé rozměry? Pak určitě velice rádi využijete široký sortiment, a především ložiska různých typů i rozměrů, firmy MATERIA s.r.o.

Ložiska valivá všech typů a rozměrů, MATERIA s.r.o.

Valivá ložiska od japonské firmy

Firma Materia sídlí v Pardubicích a je významným dodavatelem jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců všech druhů ložisek. Najdete zde axiální kuličková ložiska, soudečková ložiska, upínací ložiska, jehlová ložiska NK, NKI, motoložiska, motoložiska pro přepákování a pro kyvnou vidlici a další.

Ložiska různých typů a odlišných druhů od japonské firmy


Příslušenství k ložiskům

K dispozici mají i široké zásoby dalšího příslušenství. Matice, podložky, upínací a stahovací pouzdra, ložisková tělesa, valivá tělíska, kuličky, válečky, jehly - to všechno zde najdete. Doplňkový sortiment dále zahrnuje: gufera, pojistky seeger, třmenové pojistné kroužky, lepidla, těsnící hmoty, výrobky Loctite, mazací tuky, vazelíny, trhací nýty, kluzná ložiska, produkty firmy AGIP a klínové řemeny.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej


Valivá ložiska pro moderní techniku

Potřebujete sehnat ložiska pro své podnikání? Nebo pro soukromé účely? Pak se v každém případě můžete obrátit na naši firmu, která nabízí kompletní sortiment valivých ložisek, a to jak z dovozu ze zahraničí, tak také tuzemského typu. Ložiska nabízíme pro automobilový průmysl i zemědělskou techniku. Možná jste do teď nevěděli, že valivá ložiska jsou sice symbolem moderní techniky, ale nacházely se už ve starověku. Ve starém Egyptě byli naši předchůdci vynalézaví, například když stavěli za pomocí balvanů pyramidy. Postupem času se tento styl zdokonaloval až do dnešní podoby.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://materia-loziska.webnode.cz/

Vydáno 08.12.2017
543 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MATERIA s.r.o. Ložiska valivá všech typů
WEBOVÁ STRÁNKA
MATERIA s.r.o.
materia-loziska.webnode.cz
Adresa

Adresa

Na Ležánkách 260
Pardubice 530 03

materia@materia.cz
+420 466 613 884


Najdete nás také zde:

ARES
captcha