Měření zraku zdarma Liberec vyšetření zraku Liberec oční optika Liberec.

J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec

Měření zraku zdarma Liberec vyšetření zraku Liberec oční optika Liberec.

Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik Liberec s.r.o., která sídli v centru Liberce.

Profesionální služby v oboru oční optika

Stylová oční optika s dlouholetou tradicí

J&M Optik Liberec s.r.o. je registrované, nestátní zdravotnické zařízení. Oční optika, která vznikla již v roce 1991 a svoje služby poskytuje přímo v centru Liberce. Obsahem činnosti jsou profesionální služby, které provádí kvalifikovaní optici a optometristé, a které spočívají v měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, osobním přístupu a poradenství při výběru brýlí a brýlových skel, atd.
Součástí služeb je také servis, opravy a doplňkový sortiment.

Odborná péče o váš zrak


Měření zraku kvalifikovanými optometristy

Měření zraku patří k odborným službám oční optiky J&M Optik Liberec s.r.o. a je prováděné pouze kvalifikovanými optometristy s registrací Ministerstva zdravotnictví. Klientům změří refrakci a pomůžou s korekcí zraku. A to i v případě, že již nosíte brýle a máte pochybnosti o jejich dioptrické síle. Vyšetření je prováděné moderní přístrojovou technikou NIKON, TOPKON, ZEISS. Následně vám poradí a pomůžou s vhodným výběrem dioptrických brýlí či kontaktních čoček.

Brýle jako součást vaší osobnosti


Brýle, kontaktní čočky i doplňkový sortiment

V sortimentu oční optiky najdete různé možnosti tvarů i materiálů brýlových obrub a také široký sortiment brýlových skel. Z obrub si můžete vybrat klasické, poloobruby nebo vrtané. V případě brýlových skel máte volbu materiálů jako minerální-skleněné čočky, plastové-organické nebo polykarbonátové včetně dalších povrchových úprav jako tenčení skel, antireflexní úprava, tvrzení, hydrofobní úprava, barevné úpravy, samozabarvovací brýlové čočky, speciální, sluneční, TLT-D, atd. Také specifický výběr pro brýle sluneční, dětské a brýle pro řidiče. Dalším sortimentem je široké spektrum měkkých kontaktních čoček od různých výrobců. Nechybí ani doplňkový sortiment jako lupy, dalekohledy, barometry nebo mikroskopy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jmoptik.cz

Vydáno 14.12.2017
311 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2018
PODSTRÁNKY

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle
Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky
Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Vyšetření zraku
Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
J&M Optik Liberec s.r.o.
www.jmoptik.cz
Adresa

Adresa

Železná 255/24
Liberec 1 460 01

info@jmoptik.cz
+420 485 108 267


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha