Kontaktní čočky - široký výběr od různých výrobců, včetně aplikace měkkých kontaktních čoček

J&M Optik Liberec s.r.o.

Kontaktní čočky - široký výběr od různých výrobců, včetně aplikace měkkých kontaktních čoček

J&M Optik Liberec s.r.o.
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.

Profesionální služby v oboru oční optika, JM Optik Petra Sokolová Slívová

Stylová oční optika s dlouholetou tradicí

J&M Optik je registrované, nestátní zdravotnické zařízení. Oční optika, která vznikla již v roce 1991 a svoje služby poskytuje přímo v centru Liberce. Obsahem činnosti jsou profesionální služby, které provádí kvalifikovaní optici a optometristé, a které spočívají v měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, osobním přístupu a poradenství při výběru brýlí a brýlových skel, atd. Součástí služeb je také servis, opravy a doplňkový sortiment.

Odborná péče o váš zrak


Měření zraku kvalifikovanými optometristy

Měření zraku patří k odborným službám oční optiky J&M Optik a je prováděné pouze kvalifikovanými optometristy s registrací Ministerstva zdravotnictví. Klientům změří refrakci a pomůžou s korekcí zraku. A to i v případě, že již nosíte brýle a máte pochybnosti o jejich dioptrické síle. Vyšetření je prováděné moderní přístrojovou technikou NIKON, TOPKON, POTEK. Následně vám poradí a pomůžou s vhodným výběrem dioptrických brýlí či kontaktních čoček.

Brýle jako součást vaší osobnosti


Brýle, kontaktní čočky i doplňkový sortiment

V sortimentu oční optiky najdete různé možnosti tvarů i materiálů brýlových obrub a také široký sortiment brýlových skel. Z obrub si můžete vybrat klasické, poloobruby nebo vrtané. V případě brýlových skel máte volbu materiálů jako minerální-skleněné čočky, plastové-organické nebo polykarbonátové včetně dalších povrchových úprav jako tenčení skel, antireflexní úprava, tvrzení, hydrofobní úprava, barevné úpravy, samozabarvovací brýlové čočky, speciální, sluneční, TLT-D, atd. Také specifický výběr pro brýle sluneční, dětské a brýle pro řidiče. Dalším sortimentem je široké spektrum měkkých kontaktních čoček od různých výrobců. Nechybí ani doplňkový sortiment jako lupy, dalekohledy, barometry nebo mikroskopy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jmoptik.cz


Vydáno 14.12.2017
291 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2018

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky

Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Vyšetření zraku

Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů