Účetnické služby pro velké i malé firmy O-CONSULT | Liberec

O - CONSULT, s.r.o. Audit, daně, účetnictví Liberec

Účetnické služby pro velké i malé firmy O-CONSULT | Liberec

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.

Audity pro města, obce i podnikatelské subjekty, O-CONSULT, s.r.o.

Auditor - právnická osoba s osvědčením č. 038

Společnost O-CONSULT s.r.o. byla založena již v roce 1992 a je vedena jako auditor – právnická osoba s osvědčením č. 038 zapsaná v seznamu Komory auditorů ČR. Obsahem činnosti je poskytování auditorských, účetních a daňových služeb a dalších odborných činností. O profesionalitě, pravidelném zlepšování a důvěryhodnosti svědčí také řada získaných certifikátů managementu jakosti podle norem ISO 9001:2015, hodnocení vysoké důvěryhodnosti certifikátem AA nebo je také držitelem certifikátu BUREAU VERITAS. Auditorská činnost společnosti, povinné i nepovinné audity jsou cílené na města, obce a podnikatelské subjekty.

Auditor s řadou certifikátů


Prozkoumání hospodaření dle právních předpisů

Auditorská činnost, kterou provádí společnost O-CONSULT s.r.o., má za úkol přezkoumat hospodaření dle jiného právního předpisu na základě řádných podkladů jako jsou účetní záznamy a další ekonomické informace. Tuto činnost provádí pro subjekty, které mají povinnost auditorského ověření účetní uzávěrky či smlouvu o poskytnutí veřejných prostředků a také pro subjekty, které mají dobrovolný zájem o audit a především o statutární audit, který vyplývá z určitého statusu, např. společenské smlouvy. Většinou tedy jde o společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, družstva, neziskové organizace, obce a města. Společnost provádí audity povinné i nepovinné, v případě povinných jde o velké, střední a malé účetní jednotky, nepovinné nevyplývají z žádného právního předpisu ani povinnosti.

Audit na základě právních předpisů


Účetnictví, daně a další služby

Další oblastí působení společnosti je účetní poradenství, vedení daňové evidence, vedení účetnictví a to jak pravidelné, tak i jednorázové a také rekonstrukce účetnictví. Daňové poradenství provádí ke všem druhům daní, tedy u podnikatelských i nepodnikatelských subjektů. Další činností je poradenství a konzultace v oblastech jako např. transformace obchodních společností, zrušení a likvidace obchodních a neziskových společností, archivace účetních podkladů a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.o-consult.cz

Vydáno 14.12.2017
90 Zhlédnutí
Topováno 24.03.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA O - CONSULT, s.r.o. Audit, daně, účetnictví Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
O - CONSULT, s.r.o.
www.o-consult.cz
Adresa

Adresa

Baarova 48/4
Liberec 460 01

o-consult@o-consult.cz
+420 485 102 546


Najdete nás také zde:

ARES
captcha