Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků strojů a přípravků

V každém průmyslu jsou důležité nejen zkušenosti, dovednosti, kvalifikace a nápady, ale také zařízení, díky kterým bude možné všechny záležitosti realizovat. Jako například robotizovaná pracoviště, svařovací přípravky či jednoúčelové stroje a kontrolní zařízení. A na kompletní dodávky od projektů až po samotnou výrobu je specializovaná firma KOPR spol. s r.o. s hlavním sídlem v Praze a s pobočkou v Mladé Boleslavi.

Vývoj, konstrukce a výroba technologických celků, KOPR spol. s r.o.

Kompletní dodávky od projektů přes výrobu až po asistenci

Firma KOPR spol. s r.o. vznikla v roce 1992 a začínala jako konstrukční kancelář, která se časem rozšířila o zámečnickou a nástrojařskou výrobu. V současné době je specializací firmy zakázková činnost v oblasti automobilového průmyslu a je tedy dodavatelem výrobního zařízení, prostředků pro stavbu karosérií a to především robotizovaných pracovišť, svařovacích přípravků, jednoúčelových strojů a kontrolních zařízení. Zaměřením je kompletní dodávka od projektu přes konstrukci, dokumentaci, výrobu, montáž, uvedení do provozu až po zaškolení obsluhy a asistenci při náběhu do výroby. Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2000.

Kompletní služby na zakázku


Produkty a služby pomocí moderní technologie

Kompletním sortimentem produktů a služeb společnosti a dodávek na klíč jsou projekční a plánovací práce, konstrukční práce, robotizovaná pracoviště, svařovací linky, svařovací a kontrolní přípravky, jednoúčelové stroje, lemovací přípravky, přípravky pro lepení, montážní přípravky, přípravky pro upínání obrobků či výroba předsériových dílů. Z výrobní technologie firma používá moderní technologii jako například třírozměrný CMM stroj ZEISS, programy měřícího stroje CALYPSO a HOLOS, tříosou CNC frézku INTOS, čtyřosý elektroerozívní stroj HITACHI, simulace CATIA, dále SolidWorks, Cadkey, atd. Mezi zákazníky patří takové špičky automobilového průmyslu jako Škoda Auto, Volkswagen, Matador-Inalfa, ABB, Siemens Kolejová vozidla, SAS Automotive, Benteler a mnozí další.

Kvalita pro automobilový průmysl


Kvalitní výsledky ve spolupráci s odborníky

V současné době firma zaměstnává cca 48 stálých zaměstnanců, mezi kterými jsou kvalifikovaní a zkušení odborníci jako projektanti, konstruktéři, výrobní dělníci a montážní pracovníci i pracovníci kontroly. Dále firma spolupracuje s dalšími konstruktéry a smluvními specialisty v oboru elektroinstalací a řídicích systémů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kopr.sk/cz/main.html

Vydáno 14.12.2017
148 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

KOPR: robotizovaná pracoviště pro svařování i další technologie

KOPR: robotizovaná pracoviště pro svařování i další technologie
Svařování, nýtování, obrábění či řezání laserem snadno a efektivně? To vám umožní robotická pracoviště. Pokud i vy chcete ve své firmě dosáhnout co nejefektivnější výroby, obraťte se na společnost KOPR. Robotická pracoviště i svařovací přípravky vám totiž vyrobíme na klíč.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOPR spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOPR spol. s r.o.
www.kopr.net
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Co nabízíme
Adresa

Adresa

Michelská 367
Praha 4 - Michle 140 00

kopr@kopr.net
+420 602 686 387


Najdete nás také zde:

ARES
captcha