Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků

Terasy a balkony už nemusí být jenom šedé nebo jednobarevné prvky na domově, které nijak zvlášť nevyniknou. Terasy i balkony lze jednoduše zastřešit pomocí proskleného zastřešení VITELLO FLEX® nebo VACANZA®. Hliníková konstrukce se nabízí ve všech barvách. I barvy hrají ve venkovním prostředí významnou roli, takže je nepodceňujte a vyberte si tu, která se Vám bude nejvíce líbit.

Prosklené přístřešky - různé barvy konstrukcí, WIDOMA s.r.o

Nechte promluvit Váš osobitý styl

Pronikavé a vyzývavé barvy? Lesk a krásná třpytivá záře? Materiál, který vydrží dlouhé roky? Jednoduché provedení a snadná údržba bez zbytečných starostí? Jsou to přednosti, které na svém domově oceníte? Pak si vyberte naši firmu, která zajistí krásně barevné provedení konstrukce terasového přístřešku.

Krásně barevné přístřešky na terasy zajistí firma Widoma


Ve všech barvách a různých barevných odstínech

Každý barevný tón působí jinak na psychiku a stav naší duše. Říká se, že červená je velice výrazná a pronikavá, zatímco žlutá například uklidňuje, modrá přispívá k blahodárnému pocitu a zelená umocňuje prožitek. Každá má svůj význam a Vy si nyní můžete zvolit tu, která se Vám nejvíce bude líbit. Vybírat můžete samozřejmě také podle prostředí. Snoubit se dá barva s provedením fasády. Pergola nebo přístřešek na balkoně se tak stane moderním a módním prvkem, který nikdo z okolí nepřehlédne.

Prosklené posuvné zastřešení na balkony i terasy


Přístřešky mají své výhody

Pod přístřeškem se vždy cítíme lépe a bezpečněji. Na balkoně si můžeme ve stínku číst. Pergoly se dají využívat i v nepříznivém nebo horším počasí. To všechno nám přináší zastřešení a přístřešky, na které se naše firma specializuje.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.widoma.cz

Vydáno 20.12.2017
248 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc

Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc
Balkony a terasy jsou oblíbenou součástí domů i bytů. Stále více jsou prostorem, který neslouží pouze na pověšení prádla, ale také jako další místo, ve kterém se nechá trávit volný čas. Snem každého je třeba snídaně na terase s výhledem do přírody a za každého počasí. Aby vám takové chvíle byly ...

Absolutní novinka roku 2017- VITELLO VACANZA FLEX®

Absolutní novinka roku 2017- VITELLO VACANZA FLEX®
Máte nádhernou terasu, ale ještě by to potřebovalo zdokonalit? Chcete si terasu užívat nejen v hezkém počasí, ale po celý rok? Není nic jednoduššího jako montáž vysoce kvalitního, německého přístřešku, který vám dodá firma WIDOMA s.r.o. a ještě si vybrat novinku VITELLO VACANZA FLEX®. A o co se ...
PODSTRÁNKY

Terasové skleněné přístřešky

Terasové skleněné přístřešky
Terasové skleněné přístřešky s posuvnou nebo pevnou střechou

Luxusní skleněné přístřešky

Luxusní skleněné přístřešky
Luxusní skleněné přístřešky na terasy, verandy, letní zahrádky

Pergolové systémy

Pergolové systémy
Pergoly, pergolové systémy pro efektivní využití teras a balkonů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WIDOMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WIDOMA s.r.o.
widoma.cz
Adresa

Adresa

Zelenářská 28/19
Znojmo 669 02

info@widoma.cz
+420 774 903 302


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha