BOHEMIO CZ, s.r.o.
Plastová okna Vysočina

Plastová okna nejsou v posledních letech žádnou novinkou, nýbrž se velice rychle staly součástí našich domovů a plní praktickou stránku našeho bydlení. Šetří náklady na bydlení, spoří energii a snižují tepelné ztráty domova.

Plastové okno Bohemio Top Energy, BOHEMIO CZ, s.r.o.

Plastová okna – součást našich domovů

O plastových oknech se toho ví už mnoho. Každým rokem se zdokonalovaly, až vznikly takové, které v dnešní době už nic nepředčí. Mezi významné typy se řadí i produkty společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o. Prvotřídní okna si můžete vybírat hned z několika typů. Bohemio Standard, Premium a Top Energy patří mezi inovativní výrobky. V posledních letech jsou plastová okna už poměrně běžnou součástí našich domovů. Mají mnoho výhod, a proto je stále na trhu preferujeme jako číslo jedna.

Plastová okna a dveře, zimní zahrady nebo garážová vrata, to vše u nás najdete


Podrobnější informace o plastových oknech BOHEMIO

Abychom lépe mohli pochopit danou problematiku, zaměříme se nyní na konkrétní typy oken. Bohemio Standard představuje pětikomorovou verzi plastového okna. Tento typ je vhodný do každé stavby a do každého domova. Je nenáročný a uživatelsky velice oblíbený. Jedná se o cenově dostupnou variantu, a proto si ji zákazníci velice rychle oblíbili. Má vynikající vysokou stabilitu, dobré izolační vlastnosti a univerzální použití. Proto se hodí jak do novostavby, tak také do domu, který je v rekonstrukci. Vhodná volba pro každého. Naproti tomu typ Bohemio Premium představuje šestikomorové plastové okno, které má elegantní design. Prémiová okna disponují vynikajícími izolačními vlastnostmi a pevnou bytelnou konstrukcí. Chystáte se na rekonstrukci domova? Pak jsou pro vás vhodnou volbou. Skvěle se hodí také do novostavby, kde budou představovat záruku jistoty a vaší spokojenosti. Šestikomorové plastové okno Bohemio Top Energy můžeme jednoduše popsat jako okno pro maximální zateplení. Představuje nejúspornější okno na trhu, proto je vhodné pro nízkoenergetické, pasivní a rodinné domy.

Snažíme se uspokojit poptávku každého klienta, proto si můžete vybírat z více druhů plastových oken


Nabízíme nejen plastová okna a dveře, ale také zimní zahrady nebo garážová vrata

Sortiment naší firmy je opravdu rozsáhlý. V případě, že hledáte vhodné vchodové dveře, pak se nezapomínejte dívat také na prvky bezpečnosti. Samozřejmě, že první je vzhled a také design. Často se díváme na to, jakým dojmem dveře působí a jestli se k našemu domovu takzvaně budou hodit. Jenomže dbát bychom měli také na bezpečnost, proto jsou plastové vchodové dveře od Bohemio vždy bezpečné a také reprezentativní. Kvalitní materiály se snoubí s precizním provedením a moderními postupy zpracování a výsledek je dokonalý. Dveře jsou ve svém výsledku pevné, odolné proti jakémukoliv počasí a vhodné jak do novostaveb, tak do domů, které jsou v rekonstrukci. Hodí se i do obchodních center, průmyslových objektů, kancelářských prostor i do rodinných domovů a to díky svému modernímu designu a bezpečnostnímu kování. U nás najdete také různé provedení zimních zahrad nebo mnoho druhů garážových vrat.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bohemio.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spolehlivá dřevěná eurookna a kvalitní dveře - Třebíč

Spolehlivá dřevěná eurookna a kvalitní dveře - Třebíč

Máte rádi dřevo? Přírodní materiál, který je vzhledově líbivý a po všech stránkách spolehlivý. Rádi ladíte svůj dům do přírodního stylu? Pak jste si vybrali správě dřevěná eurookna od firmy BOHEMIO CZ, s.r.o.

Vydáno 16.04.2018Vydáno 05.04.2018
46 Zhlédnutí

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna Standard, Premium a Top Energy, plastové vchodové dveře a posuvné portály

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata Hörmann pro rodinné domy, sklady, výrobní haly a průmyslové objekty

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře pro rodinné domy i průmyslové budovy, elegantní a bezpečné řešení