Kompletní vyšetření zraku, měření refrakce oka a nitroočního tlaku

Cairoo – oční optika

Kompletní vyšetření zraku, měření refrakce oka a nitroočního tlaku

Cairoo – oční optika
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.

Značkové sluneční brýle Uherské Hradiště, Cairoo – oční optika

Staňte se členem a nechte se hýčkat

Optika Cairoo připravila velkolepé slevy na veškeré zboží. Ovšem pokud se stanete jejich členem a zaregistrujete se na facebooku, pak získáte ještě další výhody. Už se nikdy nebudete muset trápit, když vám doktor řekne, že budete potřebovat nové brýle nebo jiné dioptrie. Vysoké výdaje, které si nemůžete dovolit, zde nezažijete! Vyměníme skla, doporučíme obroučky podle vašeho gusta nebo provedeme potřebná vyšetření. Ordinace očního lékaře leží jen 100 od prodejny.

Přijďte si užít slevy do naší prodejny


Široký sortiment zboží i služeb

Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a vždy máme pochopení a velkou dávku trpělivosti. Poradíme i s odbornými záležitostmi. Personál je patřičně vyškolený. Vždy se snažíme poskytovat ten nejlepší servis pro nové i stávající VIP zákazníky.

Zaregistrujte se na Facebooku a získejte mimořádné akce pro VIP zákazníky


Brýle jako moderní záležitost

V dnešním pestrém a barevném světě, kde je rozmanitost a různorodost na prvním místě, si můžete i v naší prodejně vybírat ze stovek výrobků. Brýle nepoužíváme jenom proto, že bychom bez nich neviděli, ale jsou často i moderní záležitostí.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Kdyby se vás někdo zeptal, jaký z 5 smyslů je pro vás ten nejdůležitější, který byste vybrali? Většina z nás by odpověděla zrak. Ne vždy se ale k našemu nejdůležitějšímu smyslu chováme tak, jak by zasluhoval. Nestačí jen zařadit do svého jídelníčku mrkev, důležité jsou také pravidelné návštěvy očního lékaře.

Vydáno 13.02.2015Vydáno 20.12.2017
75 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2018

Oční optika

Oční optika

Oční optika Cairoo v Uherském Hradišti a Otrokovicích, odborné poradenství

Dioptrické, sportovní a sluneční brýle

Dioptrické, sportovní a sluneční brýle

Moderní dioptrické brýle, sluneční a sportovní brýle, brýle pro řidiče

Měření zraku

Měření zraku

Kompletní vyšetření zraku, měření refrakce oka a nitroočního tlaku