Magnetické separátory

Také Vás fascinuje magnetismus? Fyzikální veličina, kdy jedno těleso přitahuje druhé? Jak je to vůbec možné? Fyzika je neobyčejná věda, která ukrývá mnoho zajímavých vlastností. Magnety, ale i jiné magnetické výrobky najdete také pod společností ELIDIS s.r.o., která se již dlouhou dobu zabývá magnetismem, zejména magnetickými separátory.

Magnetické separátory, ELIDIS s.r.o.

Využít můžete také náš e-shop

Silové působení elektrických části, i tak by se dal popsat magnetismus. Naše společnost se od počátku zabývá vývojem a aplikacemi elektronických měřicích a řídících průmyslových systémů s důrazem na výpočetní techniku. Mezi další naše aktivity se řadí oblasti magnetických materiálů a měření. Běžné typy magnetů, fólie, štítky, jmenovky a další magnetické výrobky najdete i v našem e-shopu.

Magnetické výrobky


Magnetické separátory

Magnetické separátory se dají využít v širokém odvětví průmyslu, ale i potravinářství a v mnohých dalších odvětvích. Zařízení je navrženo tak, aby oddělovalo kovové elementy ze sypkých, kapalných nebo i plynných směsí. Dokáže vytřídit vše od šroubů, hřebíků až po mikroskopické úlomky kovu. K vytvoření takového přístroje se používají vysoce výkonné magnety.

Slouží k oddělování kovů od zbytku směsi a mají širokou oblast působnosti


Na jaké výrobky v oblasti magnetických separátorů můžete narazit?

Jak jsme si již řekli, magnetické separátory se dají použít v oblasti dřevozpracujícím, potravinářském, chemickém, stavebnickém a dalších. Setkat se můžete s trubkovým separátorem nebo dopravníkovým. Trubkový se skládá z několika tyčí. Dopravníkový je založen na principu dopravníku. Mezi další výrobky se řadí separační lišty.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elidis.cz

Vydáno 20.12.2017
20 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí

ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí
Specialistou na magnetismus, magnetické pole a materiály nebo měření magnetického pole je firma ELIDIS. Dále se zaměřujeme na měřicí emisní systémy. V oblasti vyhodnocování emisí patříme ke špičce na českém trhu.

Magnetické fólie - praktický materiál nejen pro reklamní využití

Magnetické fólie - praktický materiál nejen pro reklamní využití
Magnetické fólie nabízejí řadu možností využití. Hodí se jak pro reklamní účely, tak v případech, kdy je třeba vyvěsit informace, které se často mění. Magnetická fólie je praktická, a navíc ji lze snadno odstranit, aniž by zanechala stopy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELIDIS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELIDIS s.r.o.
www.elidis.cz
Adresa

Adresa

Úžická 399
Odolena Voda 250 70

info@elidis.cz
+420 283 970 955


Najdete nás také zde:

ARES
captcha