Malířské a tapetářské práce bez starostí zajistí firma Kapitán Praha

Malování a tapetování patří k žádaným službám, které podporují design a čistotu interiéru. Proto není důležitý pouze výběr barev na stěny či motivů tapet, ale také výběr řemeslníků, kteří malování a tapetování interiérů mají v malíčku. A v tomto směru se můžete v každém případě spolehnout na firmu Kapitán Praha s.r.o.

Malíři a lakýrníci Praha, Kapitán Praha s.r.o. Malíř, natěrač, tapetář, lakýrník

Spolehlivá a flexibilní společnost plná řemeslníků

Společnost Kapitán Praha s.r.o. je česká firma s působností na trhu již od roku 1998. Firma sdružuje zhruba 30 řemeslníků z různých oborů, a sice malíře pokojů, tapetáře, zedníky, lakýrníky, štukatéry i truhláře, kteří vykonávají kvalitně a profesionálně odvedenou práci pro domácnosti i firmy. Rozsah flexibilních a spolehlivých služeb působí nejen v regionu Praha, ale také na území středních Čech a výsledkem jsou spokojení zákazníci a splněné i ty nejnáročnější požadavky. Úhrada zálohy za služby se realizuje až po samotném navezení materiálů.

Nechte si vymalovat dům i kancelář


Malování pokojů včetně přípravy a úklidu

Pokud chcete mít kvalitně a profesionálně vymalované pokoje či kanceláře, tak se nechte hýčkat a nepouštějte se do práce sami. Kapitán Praha s.r.o. nastoupí na místo činu do týdne od objednání a hotovo bude mít třeba i do dvou dnů. Vás nečekají žádné starosti a dokonce ani s přípravou a odsouváním nábytku před samotným malováním. Součástí služeb je totiž i sestěhování a přikrytí zařízení a podlah fóliemi, odstranění skobiček a hmoždinek ze zdí, oškrábání starého podkladu a následně potřebné aplikace jako penetrační nátěr, opravy povrchů a akrylování spár a rohů, aplikace štuků, atd. až po nanesení vybraných barev. Firma pracuje s materiály českých i zahraničních výrobců a nebojí se ani náročných malířských technik jako například fresky, variopaint, Fortele, mnichovské drsné omítky, atd. Po úspěšném dokončení malířských prací se řemeslníci pustí do hrubého úklidu a po malování zůstane jen krása a pořádek.

Na malování i tapetování pouze profesionálně


Úspěšný návrat k tapetám

Je skvělé, že se moderní doba vrací také k starým známým tapetám, které dosáhly mnoha pokroků a úchvatných motivů. I s těmi si Kapitán Praha s.r.o. hravě poradí a na vás bude pouze výběr vzhledu tapet a vyslovení konkrétních představ. Tapety jsou dnes mnohem kvalitnější, protože jejich podklad je buď z papíru, ale v dvouvrstvém provedení, polyetylénové pěny nebo vláknité buničiny.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kapitan.eu

Vydáno 02.01.2018
146 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kapitán Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kapitán Praha s.r.o.
www.malirikapitan.cz
Adresa

Adresa

K Žižkovu 809/7
Praha 9 190 00

apartmantroja@gmail.com
+420 736 625 474


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha