SVUM-CZ, s.r.o.

Vydáno 21.12.2017
69 Zhlédnutí
Topováno 03.06.2018

Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů

Společnost se nachází v okrese Kolín a má veškeré potřebné znalosti a prostředky k tomu, aby se mohla odborně a precizně zabývat tímto tématem. Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana kovů je v posledních letech velice žádaná. Naše firma dbá také na pravidla, a proto je každý materiál v souladu s ekologickou úpravou.

Antikorozní povrchová úprava kovů, SVUM-CZ, s.r.o.

Oblast povrchové úpravy a antikorozní ochrany se týká nejenom automobilového průmyslu

Antikorozní ochrana je velice důležitá pro automobilový průmysl. Používá se však i v dalších oblastech a proto má široké využití. Vždy se musí přizpůsobit kovu a jeho vlastnostem. Každý materiál tedy povrch kovu mechanicky před aplikací samotné povrchové úpravy ještě zvlášť upravujeme a to formou tryskání.

Protikorozní povlakový systém Dörken


Zajímavosti o našem způsobu povrchových úprav

Naše společnost jako jediná v České republice používá metodu, která se nazývá DELTA-MKS. Tato povrchová úprava kovů DELTA-MKS byla udělena naší firmě na základě licence, kterou udělila firma Dörken MKS-Systeme. Tento systém povrchové úpravy kovů akceptují všichni světově známí a významní výrobci automobilů.

Firma sídlí v Kolíně a specializuje se na povrchovou úpravu kovů


Výhody protikorozní úpravy

Aplikace protikorozní úpravy je možná hned několika různými způsoby. Nevznikají žádné problémy s nebezpečným odpadem, povlaky neobsahují žádné těžké kovy ani toxické látky. Vysoká je i dotyková odolnost například na ušlechtilé oceli nebo hliníku. Materiál má vysokou a dlouhodobou teplotní odolnost. Díky tomu každý kov vydrží déle a nezničí se. Rez už nebude mít nikdy žádnou šanci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svum-cz.cz