HEIDENHAIN Service Exchange - rychlá a efektivní pomoc při odstávce stroje

HEIDENHAIN s.r.o.

HEIDENHAIN Service Exchange - rychlá a efektivní pomoc při odstávce stroje

HEIDENHAIN s.r.o.
Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování

Sháníte měřící a řídící techniku pro náročné aplikace polohování? Pak jste zde na správné adrese. Firma HEIDENHAIN s.r.o. se zabývá právě touto činností. Vyvíjí a vyrábí lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování.

Servisní služby pro výrobky HEIDENHAIN s funkční zárukou

Vývoj nových produktů se snoubí s vyslyšením požadavků zákazníků

Produkty se používají především ve vysoce přesných obráběcích strojích a jiných zařízeních pro výrobu nebo další zpracování elektronických součástek. V prvé řadě podporujeme výzkum a vývoj, ale na druhé straně se snažíme čerpat zkušenosti od zákazníků. Díky této spolupráci můžeme říci, že často nacházíme řešení, která jsou zákazníkům šitá na míru.

Lineární snímače, úhlové snímače, rotační snímače, dotyková měřidla, CNC řízení, následná elektronika, dotykové sondy a další prvky patří do našeho výrobního programu


Výrobní stroje zítřka

Jak dosáhnout vysoké přesnosti, preciznosti v provedení, a úspěchu na poli obráběcích strojů? Každé podobné zařízení musí být vybaveno špičkovou technologií. Jakmile moderním prvkům dáte příležitost, pak se z přístrojů a jiného technického zařízení stanou výrobní stroje zítřka.

Požadavky na nejvyšší kvalitu platí nejenom pro produkty, ale i pro veškeré činnosti firmy


Co musí produkty splňovat?

Měřící a zkušební přístroje využívají standardní laboratoře po celém světě. Vyrábíme úhlové snímače pro různé teleskopy a satelitní přijímací antény. Výrobní program nabízí řešení pro veškeré aplikace, kde se klade vysoký důraz na přesnost, spolehlivost, opakovatelnost, reprodukovatelnost, jednoduchost obsluhy, vysokou dynamičnost, bezpečnost a efektivnost.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.heidenhain.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zapouzdřené i otevřené lineární snímače pro vysokou přesnost obráběcích strojů

Zapouzdřené i otevřené lineární snímače pro vysokou přesnost obráběcích strojů

Rozsáhlé know-how ve vývoji a výrobě, orientace na zákazníky a na využívání měřících zařízení v praxi, neustálé inovace. Firma HEIDENHAIN vám přináší lineární snímače pro obráběcí stroje a průmysl patřící do naprosté technologické špičky. Díky zapouzdřeným, otevřeným, inkrementálním i absolutním lineárním snímačům HEIDENHAIN dosáhnete v průmyslové výrobě a v práci s obráběcími stroji té nejvyšší možné efektivity a přesnosti.

Vydáno 08.02.2017
Přínos společnosti HEIDENHAIN pro odvětví obrábění

Přínos společnosti HEIDENHAIN pro odvětví obrábění

Dotyková měřidla, lineární, rotační i úhlové snímače, CNC řízení a pohony - všechen významný technický pokrok v oboru obrábění iniciovaný jednou firmou. Historie se sice začala psát už na konci 19. století v Berlíně, ovšem od roku 1991 se dostává v zastoupení společnost HEIDENHAIN i do České republiky. O její prosperitě a zkušenostech svědčí miliony dodaných lineárních i úhlových snímačů.

Vydáno 17.08.2016
Kvalitní měřidla, snímače polohy a CNC řízení od špičky v oboru

Kvalitní měřidla, snímače polohy a CNC řízení od špičky v oboru

Společnost Heidenhain vyvíjí a vyrábí prvotřídní lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování. Tyto výrobky jsou ideální pro využití především ve vysoce přesných obráběcích strojích i zařízeních pro výrobu a další zpracování elektronických součástek.

Vydáno 09.07.2014Vydáno 21.12.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 29.12.2019

Servis výrobků HEIDENHAIN

Servis výrobků HEIDENHAIN

Kompletní servisní služby pro výrobky HEIDENHAIN

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

HEIDENHAIN Service Exchange - rychlá pomoc při odstávce stroje

Funkční a prémiová oprava

Funkční a prémiová oprava

Opravy přístrojů HEIDENHAIN v ekonomické i prémiové variantě