Konference dozorování - nejen pro investory a projektanty staveb

Semináře, kurzy, konference - to je oblast, ve které se skvěle vyzná firma SEKURKON, s.r.o. V oblasti vzdělávání působí již od roku 1990 a konferenci nebo seminář vám připraví klidně i na klíč s kompletními službami. Novinkou pro rok 2018 je konference pro dozorování, která je vhodná nejen pro investory a projektanty staveb, ale i pro širší veřejnost.

Konference dozorování, SEKURKON, s.r.o.

První ročník konference dozorování

Stal se jím rok 2018, který zahájil první ročník konference pro oblast dozorování. Naše společnost je jedinou v České republice, která umožňuje a zprostředkovává právě tento typ konference. Proto se rozhodně vyplatilo nepřijít o tak výjimečnou příležitost. Pro velký zájem a úspěch se bude konference opakovat i v dalších letech.

Ohlédnutí za proběhnutou konferencí dozorování, vypsání dalšího termínu


Připravené byly zajímavé přednášky

Vyslyšeli jsme dřívější návrhy na setkání a provedli shromáždění všech odborníků i laiků, kteří by se chtěli zúčastnit tématu dozorování zejména staveb pozemních komunikací pro ŘSD ČR. Cílem konference bylo zprostředkovat setkání mezi významnými předními odborníky pro dozorování staveb, a to ze strany veřejných investorů a také konzultačních firem. Program zahrnoval několik přednášek, které doprovázela diskuze nad aktuálními tématy.

Prezetace z prvního ročníku setkání odborníků pro dozorování staveb


Pro koho je konference určená?

Na události se podíleli zástupci veřejných investorů a organizací, zástupci zájmových a odborových sdružení, zástupci firem nebo i široká veřejnost se zájmem o danou problematiku a to z řad zhotovitelů, projektantů nebo dalších odborníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sekurkon.cz

Vydáno 02.01.2018
53 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pomozte zaměstnancům zvýšit jejich kvalifikaci, navštivte kurzy pro firmy

Pomozte zaměstnancům zvýšit jejich kvalifikaci, navštivte kurzy pro firmy
Každý z nás se alespoň část svého života vzdělává. Navštěvujeme různé instituce, od základní školy až po školu vysokou. Poté dosáhneme na vytouženou metu a většinou si oddychneme, že už máme školní léta za sebou. I přestože se můžeme pyšnit vysokoškolským titulem, neměli bychom v oblasti vzdělávání ...

Odborné firemní semináře - vzdělávání pro stavebnictví, energetiku a strojírenství

Odborné firemní semináře - vzdělávání pro stavebnictví, energetiku a strojírenství
Naše společnost Sekurkon pořádá pravidelné vzdělávací semináře pro nejrůznější oblasti – od stavebnictví a strojírenství až po ekonomiku a státní správu. Našimi klienty jsou jak velké společnosti, tak i malé podniky a kromě vypsaných seminářů nabízíme také vzdělávání ušité na míru.

Chcete ovládat ruský jazyk? Navštivte kurzy ruštiny

Chcete ovládat ruský jazyk? Navštivte kurzy ruštiny
Ruština je jazyk, který se vyplatí znát. Obchodní vztahy s Ruskem jsou na dobré úrovni a je mnoho profesí, kde je potřeba vládnout tímto krásným jazykem. Pracujete v oblasti obchodu a marketingu, financí, výroby nebo práva? Chcete prohloubit své znalosti ruského jazyka, abyste mohli vystupovat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEKURKON, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEKURKON, s.r.o.
www.sekurkon.cz
Adresa

Adresa

Thámova 18
Praha 8 - Karlín 180 00

sekurkon@sekurkon.cz
+420 224 817 994


Najdete nás také zde:

ARES
captcha