Sleva na fóliovaná dvířka - zlevněné dekory fólií nábytkových dvířek

Trachea, a.s.

Sleva na fóliovaná dvířka - zlevněné dekory fólií nábytkových dvířek

Trachea, a.s.
Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.

Kuchyňská dvířka, Trachea, a.s.

Splňte si své sny

Toužíte po přestavbě kuchyně? Nebo chcete mít jiný dekor kuchyňských dvířek? Pak rozhodně nepromeškejte příležitost a zvolte si některý z nových dekorů fóliovaných dvířek T.classic. Oblečte svou kuchyni do nového kabátku. Imitace stavebních materiálů, betonu nebo například také imitace dřeva, které vypadá k nerozeznání od skutečného, to všechno jsou nové dekory, které si můžete zvolit pro kuchyňská dvířka.


Fóliovaná dvířka v novém dekoru beton

Fóliovaná nábytková dvířka T.classic v imitaci betonu dodáváme v dekoru světlý i tmavý beton. Skvěle se snoubí s ostatními materiály. Ideální spojení je např. se světlým dřevodekorem.
Nábytková dvířka v dekoru imitace betonu a dřevodekory jsou v současnosti velmi vyhledávané. Zaujmou velmi zajímavým designem, ale vyznačují se také snadnou údržbou. Vzhledem k použité technologii jsou dvířka dobře chráněna před zanášením nečistot a pronikání vlhkosti.

Vyberte si z široké škály nových a moderních dekorůvlastnosti, zkrátka vše po čem Vaše duše touží


Kuchyně je zázračné místo

Svou podstatou je zřejmě nejčastěji používanou místností v našem domově. Každý, kdo má hlad, chuť na něco dobrého, nebo se jenom potřebuje napít, jde právě do kuchyně. Nejčastěji se zde pohybují ženy, ale i mnoho mužů nezaostává a v poslední době se věnují vaření naplno. Tato místnost by v každém ohledu měla být praktická, ale především krásná na pohled, toho dosáhnete právě s novými dekory fóliovaných dvířek.

Krásný vzhled a praktické vlastnosti, zkrátka vše po čem Vaše duše toužíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.trachea.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Nábytková dvířka od firmy TRACHEA vynikají odolností i designem

Každá místnost v interiéru má svůj specifický styl, jehož součástí jsou i nábytková dvířka, která musí ladit s ostatními prvky interiéru. Akrylátová dvířka TRACHEA nabízí nejen možnost výběru z mnoha dekorů, ale také variabilitu, stálobarevnost a v neposlední řadě jednoduchou opravitelnost v případě běžného mechanického poškození.

Vydáno 21.09.2013
Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka T.lacq jsou trendem, který se bude držet

Lakovaná dvířka nachází díky svému unikátnímu a luxusnímu vzhledu využití nejen v kuchyních, ale také v obývacích pokojích, dětských pokojích, jídelnách či ložnicích. Ozvláštněte svou domácnost tímto neobvyklým prvkem, společnost Trachea je připravená Vám vyjít vstříc a poskytnout vysoce kvalitně lakovaná dvířka na míru.

Vydáno 10.07.2017
Skládaná kuchyňská dvířka T. segment – kombinace barev a vzorů bez omezení

Skládaná kuchyňská dvířka T. segment – kombinace barev a vzorů bez omezení

Zařizujete si kuchyň? Pak jistě víte, jak důležité je vybrat správná kuchyňská dvířka. Právě nábytková dvířka jsou totiž často to první, co je vidět. Musí skvěle vypadat, ale zároveň být maximálně funkční. Pokud nechcete dělat kompromisy ani v jedné z těchto oblastí, jsou pro vás ideálním řešením skládaná kuchyňská dvířka T. segment od společnosti Trachea. Umožní vám totiž kombinovat více materiálů a povrchových úprav. Nábytková dvířka si tak můžete vytvořit přesně dle svých představ.

Vydáno 14.01.2016
Druhy dekorativního skla včetně potisku

Druhy dekorativního skla včetně potisku

Dekorativní sklo je obzvláště v dnešní době velmi žádané. Tvoří nedílnou součást velkého množství nábytku, od výplní vestavěných skříní po obkladová skla. Na trhu můžete narazit na velké množství typů dekorativního skla, v čele s výrobky T.Cristal od firmy Trachea. Tato skla jsou k dispozici v různém provedení, kromě kalených skel různých odstínů se můžete rozhodnout i pro potisk na sklo.

Vydáno 01.07.2015Vydáno 11.01.2018
274 Zhlédnutí
Topováno 22.03.2019

Nábytková dvířka

Nábytková dvířka

Fóliovaná a akrylátová nábytková dvířka nejen pro kuchyňské linky

Obkladové desky

Obkladové desky

Obkladové desky a panely pro kuchyňské linky, jedinečný design i vysoká odolnost

Technologie Overface

Technologie Overface

Technologie tisku Overface - kvalita a originální design ruku v ruce