Trachea, a.s.

Vydáno 11.01.2018
67 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2018

Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.

Kuchyňská dvířka, Trachea, a.s.

Splňte si své sny

Toužíte po přestavbě kuchyně? Nebo chcete mít jiný dekor kuchyňských dvířek? Pak rozhodně nepromeškejte příležitost a zvolte si některý z nových dekorů fóliovaných dvířek T.classic. Oblečte svou kuchyni do nového kabátku. Imitace stavebních materiálů, betonu nebo například také imitace dřeva, které vypadá k nerozeznání od skutečného, to všechno jsou nové dekory, které si můžete zvolit pro kuchyňská dvířka.


Fóliovaná dvířka v novém dekoru beton

Fóliovaná nábytková dvířka T.classic v imitaci betonu dodáváme v dekoru světlý i tmavý beton. Skvěle se snoubí s ostatními materiály. Ideální spojení je např. se světlým dřevodekorem. Nábytková dvířka v dekoru imitace betonu a dřevodekory jsou v současnosti velmi vyhledávané. Zaujmou velmi zajímavým designem, ale vyznačují se také snadnou údržbou. Vzhledem k použité technologii jsou dvířka dobře chráněna před zanášením nečistot a pronikání vlhkosti.

Vyberte si z široké škály nových a moderních dekorůvlastnosti, zkrátka vše po čem Vaše duše touží


Kuchyně je zázračné místo

Svou podstatou je zřejmě nejčastěji používanou místností v našem domově. Každý, kdo má hlad, chuť na něco dobrého, nebo se jenom potřebuje napít, jde právě do kuchyně. Nejčastěji se zde pohybují ženy, ale i mnoho mužů nezaostává a v poslední době se věnují vaření naplno. Tato místnost by v každém ohledu měla být praktická, ale především krásná na pohled, toho dosáhnete právě s novými dekory fóliovaných dvířek.

Krásný vzhled a praktické vlastnosti, zkrátka vše po čem Vaše duše toužíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.trachea.cz