Truhlářství Radim Sladký
Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Zařízení interiéru patří k důležitým prvkům pro útulné a harmonické bydlení. Na trhu je spousta možností pro výběr nábytku, ale mnohdy nesplňují konkrétní představy, možnosti a požadavky zákazníka. Pokud si však najdete šikovného truhláře, tak získáte realizaci nábytku podle vašich představ. A pro Brno venkov svoje služby poskytuje Truhlářství Radim Sladký.

Kuchyňské linky, Truhlářství Radim Sladký

Nábytek do domácností i firem

Firma Truhlářství Radim Sladký, jak již název napovídá, se zabývá truhlářskou výrobou a kromě jiných okresů působí také pro region Brno-venkov. Obsahem výroby je široký sortiment nábytku, a sice od kuchyňských linek, přes obývací stěny, nábytek do dětských pokojů až po postele a vestavěné skříně. Kromě domácností vyrábí také nábytek pro kancelářské prostory a ordinace. Výroba je zaměřena na konkrétní požadavky zákazníků a prioritou je individuální přístup. K tomu patří nejen řešení na míru, ale také kvalitně a profesionálně odvedená práce včetně grafických návrhů zdarma. Komplexní péče spočívá v tom, že firma se postará o zaměření, poradí s výběrem materiálů, navrhne grafické řešení a kuchyňskou linku dodá podle přání zákazníka i se spotřebiči. Kompletní zakázku na výrobu nábytku firma nejen navrhne a vyrobí, ale také dopraví a namontuje.

Kvalitní nábytek podle přání zákazníka


Moderní kuchyně na míru zákazníkovi

Zakázková výroba je hlavní prioritou firmy. Přání zákazníků je na prvním místě a díky jejich snům vznikají nádherné kousky pro moderní zařízení domácností včetně kuchyňských linek. Možná vám vaše současná kuchyň nevyhovuje nebo si zařizujete zcela nový byt a kuchyň v něm chybí. Je na čase si pořídit moderní řešení podle vlastních představ. Může být větší, menší, luxusnější i modernější nebo atypická či něčím výjimečná. Proto je pro splnění vašich požadavků a vhodné využití prostorů nejlepším řešením kuchyň na míru. Získáte jistou, že se kuchyňská sestava vejde na požadované místo a nebudete muset kuchyň řešit provizorně, nevkusně a neprakticky. Firma vám navrhne technické řešení, pomůže s výběrem vhodných materiálů a po výrobě zajistí také dovoz a montáž. Kromě kuchyňského vybavení se firma postará také o spotřebiče od renomovaných výrobců. V kuchyni je potřebné se cítit dobře, má být prakticky řešená a doplnit interiér vysněným designem. Jedině zakázková výroba dokáže splnit vaše tajné sny o vkusném zařízení a to především truhlářské práce pro region Brno-venkov.

Návrh dokonalého zařízení na míru


Vestavěné skříně a bytový nábytek

Díky širokému sortimentu služeb vám Truhlářství Radim Sladký vyrobí kvalitní řešení nábytku na míru. Do portfolia výroby patří také oblíbené a praktické vestavěné skříně. Jde o ideální řešení pro malé i velké prostory, pro zajištění prostorů úložných a také pro moderní design interiéru. Skříně řešené na míru, které zapadnou do každého koutu místnosti a třeba i v prostorech podkrovních. Díky tomuto řešení se vám již nemůže stát, že nějaký koutek zůstane nevyužitý. K výrobě firma používá kvalitní materiály různých druhů například z řad lamino, alu, fólie nebo lak, aby byl výsledkem spokojený zákazník. Dále firma pracuje s materiály jako EGGER, KRONOSPAN, FUNDERMAX, KAINDL nebo TRACHEA. Cílem je vyrobit moderní a nadčasový nábytek, ve kterém si zákazník splní představy nejen o vestavěné skříni, ale také například o konferenčním stolku, komodě, předsíňové sestavě, útulném dětském pokoji nebo pohádkové ložnici a podobně. Pokud máte jasný nápad, nenechávejte si jej pro sebe a nechte si ušít nábytek na míru hned.

Splňte si sen o nábytkuVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-sladky.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.

Vydáno 06.01.2016
Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Vkusně a moderně zařízený interiér je důležitým prvkem pohodlného bydlení. Jakmile není něco podle vašich představ nebo nějaký kus nábytku v prostoru zcela nesedí, naruší to veškerý komfort. Proto je nejlepším řešením výroba nábytku na míru od firmy Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 05.04.2018
Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Když se řekne zařízení nábytkem na míru, tak nejde jen o vestavěné skříně, ale také o kuchyňské linky a další nábytek do pokojů v domácnostech a do kanceláří ve firmách. Každá představa se nechá zhmotnit a v tom vám ve všech směrech ochotně podá svojí ruku Radim Sladký a jeho truhlářství.

Vydáno 10.03.2017Vydáno 16.04.2018
46 Zhlédnutí

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek