Truhlářství Radim Sladký
Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Vkusně a moderně zařízený interiér je důležitým prvkem pohodlného bydlení. Jakmile není něco podle vašich představ nebo nějaký kus nábytku v prostoru zcela nesedí, naruší to veškerý komfort. Proto je nejlepším řešením výroba nábytku na míru od firmy Truhlářství Radim Sladký.

Výroba nábytku, Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Truhlářská výroba s individuálním přístupem

Truhlářství Radim Sladký působí v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov a poskytuje svoje služby v oblasti výroby nábytku a kuchyní na míru. Obsah služeb je zaměřený především na individuální přístup k zákazníkovi a řešení nábytku na míru. Na základě informací od zákazníka firma vytvoří zdarma prvotní grafický návrh včetně cenové kalkulace, v případě vestavěného nábytku jako jsou vestavěné skříně a kuchyňské linky provede odborné zaměření přímo na místě a následně zahájí výrobu, po které přichází doprava a montáž. Výsledkem je praktický, estetický a funkční nábytek podle představ zákazníka a to nejen do domácností, ale také do kanceláří či ordinací.

Vkusný nábytek splňující požadavky


Kuchyně na míru včetně spotřebičů

Do skupiny nejžádanějšího sortimentu patří především kuchyně na míru. O těch mají zákazníci svoje konkrétní představy, o které nechtějí přijít, protože právě v kuchyni se tráví nejvíce času. Důležité je nejen umístění, úložné prostory, ale také celkový design. Tyto prvky doplňují také vestavěné spotřebiče, které do kuchyňské linky skvěle zapadnou a na přání zákazníka se stane jejich pořízení a zabudování součástí služeb. Truhlářství Radim Sladký se snaží co nejvíce přiblížit představám zákazníků, aby každý z nich měl svojí vysněnou kuchyňskou linku včetně spotřebičů od renomovaných výrobců.

Nechte si postavit skříň na míru


Moderní vestavěné skříně a další nábytek

Moderní řešení úložných prostorů přinášejí kvalitní vestavěné skříně. Dokonale splynou s jakýmkoliv prostředím a kromě úchvatného designu splňují i svojí praktickou část, tedy dostatečné množství místa pro odkládání oblečení a dalších věcí. I další bytový nábytek od zařízení do dětských pokojů a ložnic až po obývací a předsíňové stěny vám udělá radost, když je přesně podle vašich představ a ke všemu z kvalitních materiálů. A to vše umí Truhlářství Radim Sladký.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-sladky.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.

Vydáno 06.01.2016
Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Zařízení interiéru patří k důležitým prvkům pro útulné a harmonické bydlení. Na trhu je spousta možností pro výběr nábytku, ale mnohdy nesplňují konkrétní představy, možnosti a požadavky zákazníka. Pokud si však najdete šikovného truhláře, tak získáte realizaci nábytku podle vašich představ. A pro Brno venkov svoje služby poskytuje Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 16.04.2018
Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Když se řekne zařízení nábytkem na míru, tak nejde jen o vestavěné skříně, ale také o kuchyňské linky a další nábytek do pokojů v domácnostech a do kanceláří ve firmách. Každá představa se nechá zhmotnit a v tom vám ve všech směrech ochotně podá svojí ruku Radim Sladký a jeho truhlářství.

Vydáno 10.03.2017Vydáno 05.04.2018
349 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2020

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek