Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.

Výměna autoskla, Autoskla Kudrna-Car

Spolehlivě a rychle

Firma se specializuje výhradně na výměnu a opravu autoskel. Provádí výměnu jak u osobních, tak u dodávkových, užitkových a nákladních vozů, autobusů nebo traktorů. Zajistí vždy kompletní servis služeb, které se týkají opravy nebo výměny autoskla.

Přesvědčte se o našich profesionálních službách


Profesionální oprava

Poškozené autosklo není záležitost, ke které bychom se měli stavět zády. I ze zákona jsou dány podmínky, které nesmíme opomíjet a z tohoto důvodu a také z hlediska bezpečnosti na silnici je nezbytné mít vždy autosklo v pořádku. Nepoškozené nebo neponičené. Jakmile jej budete mít poškozené, můžete při běžné policejní kontrole obdržet pokutu. V některých případech hrozí i odebrání technického průkazu. S našimi službami můžete mít čelní sklo dokonce bez placení.

Montujeme skla na osobní a nákladní automobily, autobusy i zemní stroje


Nabízené služby

Montujeme čelní, boční a zadní skla na všechny typy vozidel. Dále jsme samozřejmě smluvními partnery pojišťoven, takže veškeré náležitosti vyřídíme za vás. Zajišťujeme také folie na skla, střešní okna, leštění světel, opravy autoskel nebo bezplatnou výměnu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autoskla-kudrna.cz

Vydáno 06.01.2018
127 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autoskla Kudrna-Car
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoskla Kudrna-Car
www.autoskla-kudrna.cz
Adresa

Adresa

Lorecká 465
Kutná Hora 284 01

kh@autoskla-kudrna.cz
+420 605 222 726


Najdete nás také zde:

ARES
captcha